Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P


siemian

Rekomendowane odpowiedzi

Przykre, widocznie anioł stróż zaspał albo nie miał refleksu, szczęście, że po takim czymś człowiek uczy się pokory wobec auta.

Myślę, że samo to wydarzenie jest wystarczającą krytyką dla kolegi i nie ma sensu więcej go krytykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A oto porównanie seryjnej 170 i po programie w V-techu do mojego autka... (mój wykres-czarny, Test2)

Wydawało mi się że mam dość dużą "górke" w momencie, ale jak zobaczyłem wykres smughosa po modyfikacji w V-techu to mój w porównaniu do niego jest "gładziutki".

wykresy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na seryjnym sprzegle 424 NM , dla mnie mało wiarygodne te NM, :mysli: jakieś zmiany mechaniczne były, czy graty seria???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest 404Nm.

Pozostałe wykresy są z auta smughosa który w serii ma 170km. (linia niebieska to wykres po programie który mu zaproponował V-tech)

Ja miałem w seri 140 i po programie mam 177km i 404Nm (czarny wykres)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykre, widocznie anioł stróż zaspał albo nie miał refleksu, szczęście, że po takim czymś człowiek uczy się pokory wobec auta.

Myślę, że samo to wydarzenie jest wystarczającą krytyką dla kolegi i nie ma sensu więcej go krytykować.

Kto miał prawdziwy wypadek i mogł doprowadzić do tragedii tez innych osób to już przestaję tak jezdzić, ale nie wszyscy to biorą do siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowe fotki plus lekko zmodyfikowany opis na stronie pierwszej.

Dodatkowo pare fotek z dzisiejszego wypadu na lotnisko:

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Zapraszam do czytania i komentowania

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt faktem... opisane przez Ciebie zdarzenie mało co ma wspolnego z wyobraźnią na drodze no ale cóż. Grunt ze z Toba wszystko ok i wynosisz z tego wszystkiego wnioski na przyszlosc :good:

Co do modów... i tak już jest pieknie.. ale jak bedziesz zmienial zderzak z przodu na sline to kup od razu pod spryski i wyrezaj bixenon :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to w planach :>[br]Dopisany: 11 Maj 2009, 12:55_________________________________________________Wczoraj od godziny 21 do godziny 2:30 z kolegą Mk4 (Maciek wielkie wielkie dzięki) odbywało się małe rezanko.

Zostało zamontowane u mnie lusterko fotochromatyczne, czujnik deszczu, przełączniki do coming home.

Troche to pracy kosztowało ale było warto.

Praktycznie wszystko działa tylko włacznik świateł (z funkcja AUTO) wywala błąd w VAGu i zrobił się tryb skandywanwski (po przekręceniu kluczyka świecą cały czas światła). Przyczyna jest jużjednak znana i niebawem zostanie wyeliminowana (włącznik AUTO z koncówką B montowany był tylko w B6 i jest niekompatybilny z włącznikiem z końcówką D). Trzeba go będie poprostu wymienić. Tak to wszystko działa miodzio. Łącznie z coming homem.

Poniżej przedstawie pare zdjęć z rezanka:

Jedna z paru wiązek

1.jpg

Maciek przy pracy :>

2.jpg

Nie chciało mi się pytać o zgode na publikacje wizerunku, dlatego domalowałem Ci Maćku te oto gustowne okulary :polew: :polew: :polew:

3.jpg

4.jpg

5.jpg

Rozgrzebana cała elektronika...

6.jpg

7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na temat w warsztacie z niecierpliwoscia, bo musze znalezc zrodlo "nie funkcjonowania" mojego czujnika swiatla w lusterku wstecznym...

Mialem seryjnie fotochromy i niestety nawet po zmianie lusterka na nowe - nie dziala i wyrzuca blad na FISie. :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robota :notworthy: napisz co i jak bo też chcę zarzucić fotochrom + czujnik deszczu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po niespełna 3 dniach nowe lustro

sale1.jpg

(sprzedam za 180zł)

ustąpiło miejsca nowemu nowemu. :naughty:

lustron.jpg

[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 10:35_________________________________________________dzisiaj dojrzałem do decyzji o montażu drugiego coolera.

Jak wszystko dobrze pójdzie to pod koniec przyszlego tygodnia wszystko powinno być złożone.

A na jesień suszareczka od BRD i atakujemy granice 200 kucyków...

...takie są plany :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, był mi pomocny przy kompletowaniu gratów. Co do montażu to z braku czasu zawioze to chyba do chłopaków z CompSportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...