Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P


siemian

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli przebieg jest prawdziwy, to przy tym wyposażeniu, cena wydaje mi się całkem niezła.

Coprawda gentelmani o pieniądzach nie rozmawiają, ale jeśli przymierzasz sie do zakupu i miałoby Ci to pomóc...

W niemczech to autko kosztowalo niecałe 16400 euro (brutto).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kurcze zaczyna mnie to wszystko troche niepokoić...

Wg. kodów wyposażenia nie zgadza się więcej rzeczy...

Tempomatu wg kodów nie ma a w aucie jest...

lusterko wsteczne fotochromowe- jest zwykle.

Tapicerka jest podana zwykła- fotele z podłokietnikiem. Są skórzane bez podłokietnika.

Wg. kodów wykonczenie wnetrza powinno byc w aluminium a jest w ciemnej masie perłowej...

Napisałem do Dredmana i czekam na historie serwisową tego auta.

Co o tym wszystkim myślicie?

Jesli chodzi o listwy czy lusterko, to pewnie sprzedawca oddal/sprzedał je komus, kto mial standardowe. Na sprzedaż reszty gratów nie starczyło mu czasu :rant:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie peniaj :) koleś wyrezał wszystko więc powinieneś się cieszyć że sam nie musisz..jeśli jest w dobrym stanie to co się przejmujesz..ja w swoim wymieniłem już wszystko :shocked: i jak ktoś kupi go ode mnie to się lekko zdziwi jak zobaczy co było fabrycznie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz VIN w książce i na nadwoziu może się okazać że to wogóle nie do tego auta książka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no w sumie sie zastanowiłem i jesli ktos wymienial fotele to wymienial tez boczki na skorzane... Także listwy tez automatycznie sie zmiena. Nagłośnienie z BOSE tez mógł sobie dorobić jak chciało mu sie tapicerke zmienić. Reszta sie praktycznie zgadza. Nie ma co szukać potrójnego dna chyba...

Dzisiaj przyszły koła

kolo.jpg

Szkoda tylko że sprawy formalne leasingu sie przedłużają i autko nie jest jeszcze zarejestrowane...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem. Własnie myslałem że felgi będą z dekielkami z audi a są z takimi.

Przy okazji zapytam bo nie wiem: czy dekielki są częscią uniwersalną czy musze wziąć felge i dopasować dekielek do niej?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

repliki...czyli pewnie chinszczyzna... Jak patrzyłem to wykonanie całkiem dobre, zobaczymy czy nie będą sie krzywić...

Niestety ori są strasznie drogie.. przynajmniej dla mnie[br]Dopisany: 05 Sierpień 2008, 22:53 _________________________________________________no i okazało się dlaczego formalności z leasingiem tak długo trwają...

Myślałem że mnie coś trafi.

Facet z EFLu zapewniał mnie że wszystko załatwia i że sprawa idzie do przodu.

Zaczeło mnie denerwować że nie odbiera ode mnie telefonów, a jak sam zadzwoni to twierdzi że jeszcze nie ma potwierdzenia z centrali i że jak je dostanie to oddzwoni.

Dzisiał zadzwoniłem do biura i okazało się że facet jest od poniedziałku na urlopie i pewnie grał na zwłoke bo myslał że jak wróci to załatwi nam ten leasing i kaska z prowizji będzie u niego w kieszeni...

Ale na szczęscie dziś ktoś inny przejął tą sprawe i mam nadzieje że cała procedura się juz potoczy szybciej.

Pozdrawiam[br]Dopisany: 06 Sierpień 2008, 11:48 _________________________________________________a tak autko wygląda na nowych felgach:

1ab.jpg

10a.jpg

5a.jpg

9a.jpg

8a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawie tak fajna jak moja ;-)

a na serio to musisz ja nieco zglebic bo wyglada troche ja allroad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym glebowaniem sie własnie wacham.

Z jednej strony wygladać będzie duużo lepiej ale z drugiej boje sie że zrobi się troche za twarda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobi się troche za twarda

Spokojnie, tragedii nie będzie

ja ma seryjny zawias sportowy i jest ok. jako drugie auto mam passata 2.0 TDI na seryjnym zawiasie i 16" i okazuje sie ze A4 zdecydowanie lepiej radzi sobie z nierownosciami - jest ciszej i pewniej :)

zrzucaj i nawet sie nie zastanawiaj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki zawias najlepiej dorwac? i jakie są ceny mniej wiecej? Jutr jade na wakacje. Jak wróce to umówiony jestem na wirusa w compsporcie. Jak zostanie mi jakaś wolna gotóweczka to bede myślał o takim zawiasie. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fura fajna, co do zawiasu to AP Racing za 2080 zł śruba, ja takie wrzucam do siebie do sedana bo ori za wysokie. Pozdro[br]Dopisany: 25 Sierpień 2008, 14:56 _________________________________________________No chyba, że droższe to KW za ok 2500 powinieneś dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...