Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bład 01274 klimatronika


Daduś

Rekomendowane odpowiedzi

Usunąć możesz tylko Vagiem.

usuwałem juz nie raz i błąd wraca , co moze być przyczyną ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema mam ten sam problem ten sam błąd wali mi gorące cały czas powietrze;( no i się wziołem za rozbieranie..W sobote wymieniłem płyn chłodniczy i termostat i tak sie stało dziwny zbieg okolicznosci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem moze twic w silniczku klapy regulujący doplyw powietrzem zewnątrz, raczej nic nie pomoże wymiana termostatu i plynu.Moze ktos sie wypowie co mial taki problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana płynu i termostatu była w soboęe natomiast to się stało po tym (zbieg okoliczności czy ma to jakis związek???)

Zrobiłem dzis test po rozebraniu i wszystkie silniczki chodzą przy teście wszystko zachowuje się prawidłowo,ale zaraz się dzieje się to samo i błąd 01274.

Zrobiłem więc nastawy i pomogło ale na 3min :( i doszedł błąd 00604. Zaznaczę, że wszystkie silniczki chodziły elegancko przy nastawach.

Zrobiłem drugi raz nastawy i niby pomogło pojeździłem chwile ,zobaczymy dalej przy eksploatacji.Mam nadzieje że będzie ok.wiem że autko już pełnoletnie ale spisuje się ok. Pozdrawiam wszystkich może się komuś przyda moja historyjka;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe przyczyny

Okablowanie / złącza z / do przepływu powietrza Flap Positioning silnika (V71) wadliwego

Klapa przepływu powietrza pozycjonowanie pozycjonowanie silnika (V71) zablokowane

Klapa przepływu powietrza pozycjonowanie pozycjonowanie silnika (V71) wadliwe

Możliwe rozwiązania

Sprawdź Przepływ powietrza Flap Positioning silnika (V71)

Zobacz Measuring Value Blocks (MVB)

Wykonać test wyjść

Wykonaj Basic Setting

Sprawdź / okablowania i złącz do naprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeżeli się powtórzy to będę szukał dalej test wyjsc juz robiłem i Basic setting jak juz napisałem wyżej ,za 2 razem pomogło i zobaczymy jak długo podziała narazie nie składam cześci hehe..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób nastawy klimatronika vagiem, jest opisane tu na forum może pomoże. Jak silniczek nie padło tylko się podwiesił to będzie smigało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...