Skocz do zawartości
IGNOROWANY

pompa vacum


WaleryzMoldawii

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo prosze mi powiedziec jaka jest róznica w pompah vacu, - miedzy symbolamii (koncuwkami) 038145209C, N czi M. Te literki czym sie roznia?

czym sie roznia tandemy V 112, 109 czi 140?

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie zakładać nowego tematu, Prośba do użytkowników A4 B6 AWX/AVF i posiadających Vacuometr o sprawdzenie ile Wam daje podciśnienia Vacum i jak szybko dobija do tego podciśnienia. Podejrzewam że moja chyba nie domaga.

Dzięki pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym luźnym króćcem to faktycznie prawda, kilka dni temu podczas wymiany olejów, filtrów itd, zauważyłem ten luźny króciec. W ruch poszła poxilina po ówczesnym wyczyszczeniu syfu dookoła króćca. Jakby faktycznie heble się poprawiły i troszkę żwawszy się zrobił

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie zakładać nowego tematu, Prośba do użytkowników A4 B6 AWX/AVF i posiadających Vacuometr o sprawdzenie ile Wam daje podciśnienia Vacum i jak szybko dobija do tego podciśnienia. Podejrzewam że moja chyba nie domaga.

Dzięki pozdrawiam :hi:

0,7 Bara AWX 2001

0,7 Bara AVF 2003

Mierzone na wezyku zdjetym z gruszki turbo

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elmer80. dzięki :hi: a czy co jakiś czas spada czy trzyma równo cały czas? i ile mniej więcej czasu pracuje zanim dobije do -0.7?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie od razu. Kwestia kilku sekund. Zrób prosty test. Na pracującym silniku na wolnych obrotach zdejmik wężyk z gruszki turbo i patrz na sztange. Załóż wężyk. Sztanga pójdzie do góry i obserwuj czy lekko nie opadnie. Jeśli się cofnie to za słabe podciśnienie.

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam problem z pompą , tylko są to moje przypuszczenia .

Przy małych prędkościach pedał hamulca jest twardy , już wymieniałem łącznik w ścianie grodziowej i dalej to samo .

Podłączyłem komputer i chciałem sprawdzić jak szybko chodzi sztanga nie wiem czy tak musi być ale sztanga dosyć wolno podnosi się i opuszcza ?

Pompa może mieć jakiś wpływ na pracę silnika czyli mniejsze ciśnienie na wtryskach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jak u większości też problem z pompą vacum :facepalm: luźny kruciec i chyba zrobię na początek numer z poxyliną i zobaczę czy coś pomoże :decayed:

kupno nowej to już spory wydatek :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...