Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] LaserRot / 19"RS6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widzę że zapuściłeś się do mańka na dzielnię :grin:

Opublikowano
Mała przymiarka przed wiosną, będą ale w innym kolorze, ciemniejszym (z przodu koza, wiem wiem :decayed: ) :wink:

http://images62.fotosik.pl/642/649e7cdc41367559.jpg

http://images63.fotosik.pl/640/83c94e7ea4c6f495.jpg

Widziałem że będą pasować te fele przód niżej i będzie dobrze

---------- Post dopisany at 18:07 ---------- Poprzedni post napisany at 18:06 ----------

Mała przymiarka przed wiosną, będą ale w innym kolorze, ciemniejszym (z przodu koza, wiem wiem :decayed: ) :wink:

http://images62.fotosik.pl/642/649e7cdc41367559.jpg

http://images63.fotosik.pl/640/83c94e7ea4c6f495.jpg

to sa 19 czy 18 bo elegancko wygladaja .:naughty:

19

Opublikowano

19' z RS'a ma fajne pierdolnięcie :decayed::thumbup1:

Opublikowano

Ładne autko, lacki pasuja :)

Opublikowano

pięknie się komponuje :slina::slina::slina::slina::slina:

..........tylko zastanawia mnie jedno....po co do przymiarki ..........:whistling:......................................

z tyłu zdjąłeś hamulce ?? :grin:

Opublikowano
  • Autor
pięknie się komponuje :slina::slina::slina::slina::slina:

..........tylko zastanawia mnie jedno....po co do przymiarki ..........:whistling:......................................

z tyłu zdjąłeś hamulce ?? :grin:

Szydercy, wszędzie szydercy :facepalm::grin:

Ja, zdjąłem, bo ten wzór na nie nie wchodzi :polew: przy tym kole nawet 312 wyglądają jak z matiza :decayed: a do przymiarki, żeby i innym nacieszyć oko, wpadną te koła na wiosnę ale w graficie :wink:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

A już myślałem że z tym autem nic więcej się nie stanie :decayed: Będzie fajnie :wink:

Opublikowano
  • Autor
A już myślałem że z tym autem nic więcej się nie stanie :decayed: Będzie fajnie :wink:

Też tak myślałem, wszystko przez Śląskie ... :facepalm:

:grin:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
wpadną te koła na wiosnę ale w graficie :wink:

to ori rs6 9J?

BTW:naughty:

649e7cdc41367559a.jpg~original

Opublikowano
:naughty: nie brzydkie :kox:
Opublikowano

W grafit jje :grin:

Opublikowano
19' z RS'a ma fajne pierdolnięcie :decayed::thumbup1:

dokładnie :kox: ale ja bym zostawił kolor taki jaki jest bo jak pomalujesz to to pierdolnięcie może zniknąć:whistling::decayed:

Opublikowano

Fajne koło, ale faktycznie, heble się zgubiły :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dobre VT, ale chyba nieco jaśniejszy odcień bym wybrał :wink:

Nie jest to ori RS6, nie znam parametrów, ale wejdzie dystansik jeszcze kilka mm :kox:

Opublikowano
Dobre VT, ale chyba nieco jaśniejszy odcień bym wybrał :wink:

:thumbup1: dla mnie połączenie czerwonego auta z ciemnym grafitem, czarnym dachem, szybami i dodatkami jest kox:wink:

no i lakier ogarnij, bo zadbany laser rot robi dobrze:naughty:

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor
Dobre VT, ale chyba nieco jaśniejszy odcień bym wybrał :wink:

:thumbup1: dla mnie połączenie czerwonego auta z ciemnym grafitem, czarnym dachem, szybami i dodatkami jest kox:wink:
no i lakier ogarnij, bo zadbany laser rot robi dobrze:naughty:


Lakier prawdopodobnie będzie robiony na wiosnę, ale to czas pokaże czy będą takie możliwości :decayed:

Parę fotek, wymiana uszczelnień w pompie, jakieś tam z wakacji jak obecnie się prezentuje, zakupiłem właśnie nowe lampki na przód coby mieć bazę na mody, planuję pomalować środki lamp w czarny połysk jak i grill wraz z ramką na czarny połysk, a znaczek zostanie ori, myślę, że przód zyska nieco charakteru. w przyszłym roku ogarniam wydech i pakuję program pod AWX'a. Obecnie włożona turbina z AWX, wyczyszczony dolot i zaślepione EGR, auto po tym zabiegu zbiera się nieco lepiej. Wszystko poustawiane, porobione na gotowo.

119a01f43bc6e993med.jpg

2090e783a772c14fmed.jpg

6603f0423b0e2004med.jpg

3d96be409eb603ccmed.jpg

6233662d2ba3f2a4med.jpg

Zaktualizowałem nieco pierwszy post.

Edytowane przez SebaMC

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.