Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Żarówka H7 Led 5xCree Biały Xenon W miejsce seryjnych h7 do b5


michałswd

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc

Dzisiaj przegladalem ledowe zarowki h7 na allegro i znalzlem takie o to cos Żarówka H7 Led 5xCree Biały Xenon

link :Żarówka H7 Led 5xCree Biały Xenon Dzienne (3592967097) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Cena nie powiem zaporowa ale ciekawi mnie jak to naprawde swieci i czy nie wywalaja komunikatu o przepalonej zarowce na fisie

Chcialem zakupic takie lub podobne ledowe h7 w miejsce przyslowiowych dlogich ,dzienne Hx wiec tak pomyslalem ze moze by sie ladnie komponowaly ale czy warto ???

Moze do przeciwmglowych widzialem na aukcji Żarówki H7 Led 12x Cree o mocy 80W to juz powinno swiecic

Czekam na Wasze opinie Pozdro :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkretnie te w linku bym odpuścił bo są droższe i gorsze od tych co mam ja. Droższe, bo ja płaciłem po 64zł za sztukę za 9xcree na ledach Osram. Moje identyczne w budowie tylko po 2 diody na bokach. Moc jednej 9x3= 27W

Zastosowanie wyłącznie do dziennych. Mimo soczewki w centrum żarówki ilość światła niewystarczająca do zastosowania jako mijania lub drogowe.

U mnie wmontowane w halogeny i robią za lampy DRL. Ale same w sobie świecą tak mocno że nie można patrzeć prosto na nie przez dłużej niż kilka sekund :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H7 nie montowałem, ale z tego jak patrzę na tą żarówkę to raczej zły pomysł... z jednej CREE 3W robi się latarki :)

Na fisie nie ma błędu, żarówki te mają rezystorki i oszukują CAN'a. Poza tym xenon to xenon, lepiej wstaw jako DRL coś słabszego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...