Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak zrobić dzwięk klaksonu przy zamykaniu otwieraniu auta?


kondi169

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie czy istnieje możliwość podpięcia klaksonu pod centralny? Chodzi o to, aby przy otwieraniu i zamykaniu drzwi z pilota był dźwięk klaksonu? Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem nie znam się tak na elektryce, ale u mnie to jest tak że w bagażniku mam oddzielną syrene i kiedy zamykam samochód to " trąbnie", nie interesowałem się tym nigdy ale podejrzewam że musisz syrenę podłączyć jakoś pod central tak by w momęcie zamykania auta syrena dostała prąd nie bardzo wiem jak to zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekaźnik zwłoczny, podtrzymuje napięcie prze określony czas ale czy aż tak krótki?

ASE :: przekaźniki CZASOWE 12V

rzekaźniki czasowe do zastosowania w instalacjach 12V .Realizowana funkcja: Po pojawieniu się napięcia sterującego na wejściu przekaźnik przełączy styki ale tylko na ustawiony czas, po czym wyłączy się mimo że napięcie sterujące pozostaje.Zakres regulacji włączenia 0 - 150 sek.

Złącze: konektory 6,3mm lub typowa podstawka przekaźnika (np. PD-561 dostępna w sklepie).

ASE

1tpup.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompka centralnego zamka dostaje prąd kiedy auto zamykasz i otwierasz, więc powinieneś chyba podłączyć syrene tak by dostała również w tym momęcie ten sam prąd, ale nie jestem pewien, mogę się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...