Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Malowanie - Smarta


A4_Dominik_WAW

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do Was pytanie, ile farby trzeba policzyć na pomalowanie w smarcie wszystkich elementów czerwonych widocznych na zdjęciu ?

qg1p.th.jpg

7a1e.th.jpg

1 litr chyba trochę za mało ?

Drugie pytanie to - gdzie można zakupić farbę Teak Brown Metallic ? Mam jeszcze dziwne oznaczenia tego koloru 4U4U, 4UPA, 4UPW, LZ8W ? Czy w nich jest jakaś różnica czy zależy od modelu a kolor jest taki sam? Czy taką farbę kupię w mieszalni czy tylko ASO ?

---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 09:50 ----------

up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/smart-fortwo-600cm-turbo-lampy-diodowe-super-stan-i3595888220.html:naughty:

chcesz go kupić czy sprzedac?

na sredniej wielkości samochód typu np.Ibiza 1 (a tu masz o wiele mniejszą powierzchnie do malowania schodzi od 1L do ok.4L- wszytsko zalezy od :

1.umiejętności lakiernika

2.tego czy zmieniamy kolor samochodu

3.producenta lakieru

4.koloru lakieru:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę podobnego sprzedać ale kolor czerwony widoczny na zdjęciach chcę przemalować właśnie na brąz. Czy trzeba dodawać jakiś uelastyczniacz bo te wszystkie elementy są plastikowe :D czyli litr farby żeby nie wiem co robić powinien wystarczyć i na to klar ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz to sam robić ze pytasz o takie rzeczy? :eusathink: myslę że każdy lakiernik będzie wiedział ile czego potrzeba:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh nie pytam ja się upewniam :) Pomalować kawałek plastiku daj spokój do tego nie trzeba być arcymistrzem lakiernictwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh nie pytam ja się upewniam :) Pomalować kawałek plastiku daj spokój do tego nie trzeba być arcymistrzem lakiernictwa.

heh, arcymistrzem oczywiście że nie ale podstawy trzeba znać a Ty zadając takie pytania raczej ich nie znasz:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...