Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moja A4 b5 2.5TDI afb 1998r.Pro Line Sport


KrzysiekA4

Jakie plany na a4 b5  

82 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie plany na a4 b5

    • Rekonstrucja (afb)
      7
    • a4 b5 q 2.7 bi turbo avant
      61
    • rezać rezać bez q
      14


Rekomendowane odpowiedzi

Daj spokoj z tymi lampami co pokazales, uderz do gwertego po bixenon na ori valeo ta sama kasa a jkosc bez porownania

poszlo w eter z radia

Wszystko fajnie ale ledy gwerty nie zakłada,ledy do b5 nie pasują czy co??moim skromnym zdaniem lepiej to wygląda niż bixenon.Zawsze można ledową żarówkę włożyć i będzie biel +30% od ori.

---------- Post dopisany at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany at 23:25 ----------

Tak, żeby wrócił z tej Norwegii jak go jebną za lewe lampy :grin::grin:

Żarcik... fajne autko :wink:

Mają atest,dla mnie chodzi o wytrzymałość ,jaki zamiennik najlepszy lub czy faktycznie ori rezać bo mają najlepsze wsio......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, żeby wrócił z tej Norwegii jak go jebną za lewe lampy :grin::grin:

Żarcik... fajne autko :wink:

Mają atest,dla mnie chodzi o wytrzymałość ,jaki zamiennik najlepszy lub czy faktycznie ori rezać bo mają najlepsze wsio......

Te co podałeś maja atest jak najbardziej, chodziło mi o bixy homemade.

Jakościowo wiadomo, że ori najlepsze, w dodatku są możliwości aby zmieścić do nich dzienne, w sensie bix + dzienne w długich.

Co do tych day light to tu na forum są opinie takie, że mało co słabo świecą to jeszcze słabo wyglądają :thumbdown:

Ja jeszcze na żywo nie widziałem a4 z takimi lampami to się nie wypowiadam.

Ostatnio widziałem 80'tkę z takim zestawem to wyglądało oszkliwie... ale a4 jest bardziej zaokrąglona to może miejscami pasować, co kto lubi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, żeby wrócił z tej Norwegii jak go jebną za lewe lampy :grin::grin:

Żarcik... fajne autko :wink:

Mają atest,dla mnie chodzi o wytrzymałość ,jaki zamiennik najlepszy lub czy faktycznie ori rezać bo mają najlepsze wsio......

Te co podałeś maja atest jak najbardziej, chodziło mi o bixy homemade.

Jakościowo wiadomo, że ori najlepsze, w dodatku są możliwości aby zmieścić do nich dzienne, w sensie bix + dzienne w długich.

Co do tych day light to tu na forum są opinie takie, że mało co słabo świecą to jeszcze słabo wyglądają :thumbdown:

Ja jeszcze na żywo nie widziałem a4 z takimi lampami to się nie wypowiadam.

Ostatnio widziałem 80'tkę z takim zestawem to wyglądało oszkliwie... ale a4 jest bardziej zaokrąglona to może miejscami pasować, co kto lubi :decayed:

No różnica 80 a a4 jest wielka,zastanawiam się nad regeneracją ori ale ledy też dobra sprawa.Oszczędność energii + lepsze światło +30% według producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotele naprawde super, ja mam kubły poliftowe ale nie recaro,.

polecam nowy zbiorniczek wyrównawczy, od razu kilka lat mniej pod maską sie robi, zerknij do mojego watku,.

lampy poliftowe obowiazkowo, jak się uda to zderzak też, najlepiej ze spryskami wtedy xenon,.

pozdro

---------- Post dopisany at 09:23 ---------- Poprzedni post napisany at 09:19 ----------

cały czas w uk jestes bo widze foty z uk?? gdzie dokładnie, nie czepiają się auta na PL blachach, ???

jakie masz zawieszenie???

fele 17 łopaty to od A8 możesz szukać lub od superba zalezy co się podoba, od A8 8 cali et 43, dystanse by sie przydały,

ewentualnie Rs6, ale ori to tylko 18''

Yyyy....et 48 ;) jest w 17 z a8d2 :)

Daj spokoj z tymi lampami co pokazales, uderz do gwertego po bixenon na ori valeo ta sama kasa a jkosc bez porownania

poszlo w eter z radia

Wszystko fajnie ale ledy gwerty nie zakłada,ledy do b5 nie pasują czy co??moim skromnym zdaniem lepiej to wygląda niż bixenon.Zawsze można ledową żarówkę włożyć i będzie biel +30% od ori.....

Pane.....

Bix'y od Grześka to najlepsze co złożyłem do mojej padliny ;).

Nic tak nie poprawia mi humoru jak jazda w nocy ;):).

Polecam...:good:....będziesz na prawdę zadowolony.

Bezawaryjności życzę :hi:.

wysłane z one v :)

---------- Post dopisany at 03:54 ---------- Poprzedni post napisany at 03:49 ----------

PS.Co do punktu 8 ...to na tył nic nie wymyślisz kolego :( ...chyba ,że jakąś lepszą tarczę z klockiem.

wysłane z one v :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakladaj bixy, te ledy nie swieca tak jak powinny pozatym to nie jest drl. Na obrazku sa ładne ale jak wleca na auto juz tam super sie nie komponuja.

poszlo w eter z radia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakladaj bixy, te ledy nie swieca tak jak powinny pozatym to nie jest drl. Na obrazku sa ładne ale jak wleca na auto juz tam super sie nie komponuja.

poszlo w eter z radia

+1 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

także tego , będą polifty + bix od grześka :decayed:

Jeszcze decyzja nie zapadła heh ale raczej ori valeo wygra tylko jak zrobić drl w przedlifcie(przełączniki ??)żeby to ładnie wyglądało.

---------- Post dopisany at 17:17 ---------- Poprzedni post napisany at 17:15 ----------

Do bixów trzeba sprysków więc zderzak w kolorze lz5k by się przydał ze spryskami i zbiorniczek koszta rosną i weż tu bądź mądry .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spryski zawsze mozesz zrobić uniwersalne, wtedy robisz dziury w zderzaku i customowe mocowania, parenaście osób na forum to zrobiło i jeżdzi do dzisiaj:wink: nawet jest wątek o tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spryski zawsze mozesz zrobić uniwersalne, wtedy robisz dziury w zderzaku i customowe mocowania, parenaście osób na forum to zrobiło i jeżdzi do dzisiaj:wink: nawet jest wątek o tym

Wole zderzak od rs4 lub s4 z ori spryskami lepiej to wygląda,jak ktoś ma w dobrej cenie fajny zderzak to wezmę.Mój ma dziurę po nie fartownym cofaniu Pani na parkingu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym że taki zdrzak co opisałem wyglada jak fabryczny przedlift ze spryskami:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym że taki zdrzak co opisałem wyglada jak fabryczny przedlift ze spryskami:wink:

Kowi ja chce dać mu troche pazura a nie pudrować serie,może z afb nie da się zrobić odrzutowca ale jednak ma kopa(dla wtajemniczonych)w porównaniu do innych jednostek.Chce mu zrobić prezent (czyt.mojemu ego heh):polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no chyba ze tak:grin:

Moje propozycje

1. zderzak S4

2. zderzak polift ze spryskami

3. polift na gładko jak u mnie :kox:

4. RS, ale tutaj wiecej zabawy, noi wypadało oby wtedy pogrzebać cos z progami i tyłem bo wizualnie przód będzie leżał a reszta peła sie ku górze:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no chyba ze tak:grin:

Moje propozycje

1. zderzak S4

2. zderzak polift ze spryskami

3. polift na gładko jak u mnie :kox:

4. RS, ale tutaj wiecej zabawy, noi wypadało oby wtedy pogrzebać cos z progami i tyłem bo wizualnie przód będzie leżał a reszta peła sie ku górze:wink:

Tak myślałem od s4 i w razie czego włóknem się pobawić.

Z Grześkiem ciężkie negocjacje ale chyba dobijemy targu.

---------- Post dopisany at 19:27 ---------- Poprzedni post napisany at 18:49 ----------

Tak patrzyłem na Twoje Wątki i rs4 jednak bryluje tylko to zmontować jak trzeba i jest miodzio...

---------- Post dopisany 01-12-2013 at 19:49 ---------- Poprzedni post napisany 26-11-2013 at 19:27 ----------

No tak,chciałem ledy ale wyszło jak wyszło.Biore od Grześka,wypasione bixy na maxxx :bixy,drl,usa kolor na kierunkach,wypolerowane i zabezpieczone uv.Jeszcze felgi five flat 18" od kolegi z forum IMG_0578.jpg i na ten rok wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze świateł będziesz zadowolony....

Jeszcze podziękujesz za namawianie ;)

wysłane z one v :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadowolony będę z pewnością :),Tylko trzeba zamontować do lamp jeszcze zderzak ze spryskami którego jeszcze nie mam ale się znajdzie hehe i dopiero będzie :kox:.Felgi też poczekają na wiosnę,będzie czas na malowanko :)

---------- Post dopisany 03-12-2013 at 06:46 ---------- Poprzedni post napisany 02-12-2013 at 11:30 ----------

Dodam że przednia podgrzewana w planach :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też ciekaw jestem jej kosztów....

wysłane z one v :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też ciekaw jestem jej kosztów....

wysłane z one v :)

Ja również ważne że sprawa ruszyła,100 szt od razu.Myślę że nie będzie aż takiego problemu przy względnej cenie :).Ja chce niebieską:kox: heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...