Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rns-e dla b7


Lutek90

Rekomendowane odpowiedzi

witam , pewnie temat gdzieś jest ale nie mogę się doszukać , mieszkam w anglii i tutaj kupiłem swoją b7 nie ma ona rns fabrycznie a chciałem dokupić i chciałbym znaleść jakiś dobry tutaj na ebay ale widze że są jakieś różne wersje , rns-e s version , rns-e , rmse-pu nie wiem kompletnie o co chodzi w temacie bo dopiero raczkuję z audi bo mam ją od kilku dni jeśli są gdzies odpowiedzi na moje pytania proszę o skierowanie tam tematu i wg was jaką najlepsza wersję wybrać chciałbym mieć europę jako mape i wszystkie opcje jakie są dostępne dla tego urządzenia czyli kamery do czujników cofania i jakieś inne bajerki :) pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedzi

ps jest opcja spolszczenia tego urządzenia czy tylko w macierzystym jezku można z niego korzystać?

A drugie pytanie moje brzmi czy można coś innego wsadzić zamiast tego rns , bo widziałem że są jakieś inne urządzenia jeszcze typu mmi i czy było by to kompatybilne i co wg was jest lepsze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MMI to system multimedialny w A4 B8. Druga sprawa to ważne aby RNS-e była z A4 bądź z Exeo. Można zastosować RNS-e z A3 lub A6 ale trzeba zmienić przedni panel. Moim zdaniem szukaj jak najnowszej. Najlepszym rozwiązaniem jest poszukanie RNS-e z Seata Exeo. Jest szybsze i ma matryce LED.

Tutaj masz przykłądy urządzeń na ebay.co.uk:

SEAT EXEO GPS NAVIGATION RNS-E MEDIA SYSTEM LED DVD 2013 FOR FREE WARRANTY!! | eBay

SEAT EXEO RNSE-PU DVD Media system E 3R0 035 193 LED | eBay

Audi A4 S4 RS4 RNS-E navigation MK2 LED 2012 GLOSSY MEDIA DVD sat nav RNSE-PU | eBay

Resztę info o RNS-e masz tutaj:

http://a4-klub.pl/warsztat-zrob-to-26/all-rns-e-7428/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super , wielkie dzięki za szybką odpowiedz :) Pomału będę czytał i ogarniał wszystko , czyli ta z seata jest ciut lepsza jakościowa , dobrze wiedzieć będe śledził oferty żeby coś upolować w dobrej cenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minusem tych nowszych navi jest podobno gorsza końcówka mocy. Plusem jest to że obsługuje karty SDHC. Przynajmniej tak Sieman mi mówił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info , muszę rozpatrzyć wszystkie za i przeciw i wybrać konkretny model , jest tego trochę tutaj w uk do wyboru nie kiedy można coś dorwać na aukcji za śmieszną kasę , jak coś się uda wychwycić to się pochwalę :) pozdrawiam i dzięki jeszcze raz za podpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MMI to system multimedialny w A4 B8. Druga sprawa to ważne aby RNS-e była z A4 bądź z Exeo. Można zastosować RNS-e z A3 lub A6 ale trzeba zmienić przedni panel. Moim zdaniem szukaj jak najnowszej. Najlepszym rozwiązaniem jest poszukanie RNS-e z Seata Exeo. Jest szybsze i ma matryce LED.

Tutaj masz przykłądy urządzeń na ebay.co.uk:

SEAT EXEO GPS NAVIGATION RNS-E MEDIA SYSTEM LED DVD 2013 FOR FREE WARRANTY!! | eBay

SEAT EXEO RNSE-PU DVD Media system E 3R0 035 193 LED | eBay

Audi A4 S4 RS4 RNS-E navigation MK2 LED 2012 GLOSSY MEDIA DVD sat nav RNSE-PU | eBay

Resztę info o RNS-e masz tutaj:

http://a4-klub.pl/warsztat-zrob-to-26/all-rns-e-7428/

Ta druga to jakaś trefna.

Nie ma przycisku MEDIA , tylko CD/TV i symbol jaki gościu podaje nie istnieje.

RNS-E z EXEO to jest 3R0035192 a nie 3R0035193

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A drugie pytanie moje brzmi czy można coś innego wsadzić zamiast tego rns , bo widziałem że są jakieś inne urządzenia jeszcze typu mmi i czy było by to kompatybilne i co wg was jest lepsze ?

Wszystko będzie lepsze od RNS-E, co nie jest fabryczne.

RNS-E gra gorzej od Concerta, widać to dobitnie przy BOSE, nawigacja sprawdza się tylko w krajach, w których nie buduje się już nowych dróg, do pełnej funkcjonalności należy dokupić wszystkie urządzenia...

RNS-E tylko ładnie wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak mówisz.....concert III idealne pod BOSE - BOSE gra zaje......... natomiast RNS-E bajer tylko-bo sluchajac muzyki to glosniki nie graja ,,sobą,,:wink: nędza,,,,

A drugie pytanie moje brzmi czy można coś innego wsadzić zamiast tego rns , bo widziałem że są jakieś inne urządzenia jeszcze typu mmi i czy było by to kompatybilne i co wg was jest lepsze ?

Wszystko będzie lepsze od RNS-E, co nie jest fabryczne.

RNS-E gra gorzej od Concerta, widać to dobitnie przy BOSE, nawigacja sprawdza się tylko w krajach, w których nie buduje się już nowych dróg, do pełnej funkcjonalności należy dokupić wszystkie urządzenia...

RNS-E tylko ładnie wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem exeo. W aucie mam rns-e, arris_88 pisze ze ma ono slabsza końcówkę od poprzednich modeli. Planuje w przyszłości rozbudowę audio i wykorzystanie wyjść liniowych z rns-e, czy jakość przed wzmacniacza tez jest gorsza czy nie jest tak źle i założenie dobrego wzmacniacza dalej ma sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...