Skocz do zawartości
IGNOROWANY

problem z Wzmacniaczem ???


cinek mk IV

Rekomendowane odpowiedzi

panowie problem polega na tym że tuba gra dopiero po przekroczeniu 70km/h , nie wiem czy to jest tak ori, jest tak odkąd mam samochód ... jesli tak jest ori to czy da się to jakos obejść.......

auto A4B6 system bosse z navi plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś jest nie tak - całość gra niezależnie od prędkości :) a pozostałe głośniki? Grają tak samo równo przed jak i po załączeniu się suba?

OT: w terenie zabudowanym nie posłuchasz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to znaczy się jest tak że wszystko gra ale dopiero po przekroczeniu 70 idzie taki porządny bass... bawiąc sie gazem w trakcie gazem pomiędzy 60 a 70 to słychać cykanie w głośnikach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A BOSE było oryginalnie montowane czy dokładane? Jestes w stanie to sprawdzić? Najlepiej poszukaj na wlepce z wyposażeniem auta. Znajdziesz ją w ksiązce serwisowej, lub pod tylna kanapą. Tylko ktoś musi pomóc jaki kod wyposażenia ma BOSE - bo ja dokładałem sam a w kodach coś nie moge dorwać tego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wszystko jest ori, bo auto jak kupowałem to sprawdzałem w salonie....bo mnie zdziwiło to że jest wypasione a z tyłu ma korby w szybach......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyna rzecz która przychodzi mi na myśl to coś uwalone z GALA (podgłaśnianie się radia wraz ze wzrostem prędkości) bo mikrofon BOSE chyba nie analizuje prędkości a jedynie szum w kabinie a więc on raczej odpada. Jakie masz radio? Pewnie ori, a więc naciśnij raz menu i tam poszukaj funkcji GALA i wyłącz ją (wartość 0 lub 1) a jeśli w MENU nie ma to przytrzymaj MENU dłużej i wtedy włączy się menu z dodatkowymi opcjami (tam to powinno być). Daj znać czy coś pomogło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mam ori navi (navigation plus) ale tak jak pisałeś "gala" mam regulacje... dałem na maxa i jest lepiej choć i tak teraz włącza się przy 35km/h a wyłącza sie przy 30km/h.... da się to jakoś obejść żeby na postoju działało wszystko tak jak powinno?????????? bo jak się jeździ po mieście to nerwicy dostaje... najchętniej to bym sprzedał całość razem i tunerem TV i subem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz ori BOSE i chcesz sprzedawać ? a do tego masz 2 din :D sprzedaj navi i bierz RNS-E :D a odnośnie GALI to nie wiem jak to wyłączyć, może w radiu coś siadło? kumpel w S8 ma takie radyjko to dzisiaj się pobawię i dam znać jeśli coś znajdę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie sprawdzałem... wszystko jest na oryginalnych kablach...wydaje mi sie że w kablach powinno być wszystko ok bo nikt przy nich nie grzebał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...