Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BGB] 2.0 TFSI quattro by IroN_87

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Nowe zakupy..

- Silnik zalany Millersem i wymienione wszystkie filtry..

- Eibach Pro kit - szukam chętnego co mi założy :naughty:

- dzienne led

- postojówki led

Założyłem też Ronale z zimówkami 235/40/18:naughty: ale przydałby się dystans..

Tak świecą dzienne:wink: polecam lec-a i jego sklep MotoHID.pl - Kompleksowe oświetlenie led w grupie VAG

a9u1.jpg

Opublikowano
:good: Kupiłeś te LEDy do DRL o, których pisaliśmy? :wink4: BTW 18tka na zimę... :naughty:
Opublikowano
  • Autor

Tak te BA15s (1156) 15xSMD Samsung + LENS 15W biała 4700k motoHID.pl - Oświetlenie dla Twojego Samochodu + kasowniki

Nigdy nie jeździłem na zimówce 235 z profilem 40 więc sam się trochę obawiam:grin:

Opublikowano

To są te co i u mnie siedzą. :naughty: Super solidne wykonanie i montaż extra szybki! Jeszcze raz gratki modów. :wink4:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzięki, ale do Ciebie to mi sporo brakuje :decayed: Muszę oglądnąć Twoją na żywo :slina:

---------- Post dopisany 05-12-2013 at 16:54 ---------- Poprzedni post napisany 11-11-2013 at 20:59 ----------

W tym tygodniu zmieniłem:

-rozrząd

-termostat

-żarniki - zamiennik 6000K kupiony na szybko w sklepie bo jeden zaczął mrugać, a lampy były na wierzchu..

ctsp.jpg

No i to czego najbardziej brakowało.... eibach pro kit:decayed:

Tył fajnie siadł z przodu trochę koza:facepalm:

g28m.jpg

4yf0.jpg

rfu0.jpg

Opublikowano

ładnie siedzi a i bardzo ładne autko :decayed:

Opublikowano

Fajna sztuka, zazdroszcze napedu quatro i jasne fotele z alkantara po prostu super.

Opublikowano
  • Autor
Wygląda prawie jak od akjama :decayed:

Brat bliźniak :naughty:, ale ten brzydszy bo jeszcze mu spoooooooro brakuje:decayed:

A spalania to mi nikt nie zazdrości :grin:

Opublikowano
Wygląda prawie jak od akjama :decayed:
No prawie. :decayed:
Wygląda prawie jak od akjama :decayed:

Brat bliźniak :naughty:, ale ten brzydszy bo jeszcze mu spoooooooro brakuje:decayed:

A spalania to mi nikt nie zazdrości :grin:

Sporo ale da się zrobić. A spalania fakt, nie zazdroszcze.

:grin:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Takie tam zimowe.. koledze padła bateria w Gopro :facepalm:

icao.gif

zayp.jpg

v18b.jpg

v8u8.jpg

vfvo.jpg

Wydech:naughty:

Opublikowano

wyślij coś do kalendarza na styczeń :wink:

Opublikowano

piękna furmanka....:slina:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki :wink:

Dobra może ktoś podpowie, które wrzucić na styczeń?:decayed:

1.

v8u8.jpg

2.

DSC_1028.JPG

3.

DSC_1031.JPG

4.

DSC_1018.JPG

Opublikowano

1 wg mnie :kox:

Opublikowano

nuda....od biedy 1 ....jedź raz jeszcze do lasu :wink::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Skąd wezme śnieg o tej porze roku? :decayed:

Sent from my Lumia 820 using Tapatalk

Opublikowano

No i tu....się sprawa komplikuje....:(

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Mały up:
-stabilizator tylni z rs4

-sprzęgło sachs performance
-nowe łożysko

-nowy płyn hamulcowy

-program z procedurą startu 5krmp + twarda odcinka :decayed:

Aq37cnB.jpg

MpX8vIy.jpg?1

LfpmSCQ.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.