Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi S5 8T Sportback Sepang Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Mały update w pierwszym poście. Od dnia zakupu doszły:

- czarne ramki

- carbonowe listwy

- satynowe guziczki

- ledowe oświetlenie wnętrza

- ledy w przeciwmgielne

- tuner tv

- kamera cofania

- zimówki :decayed::decayed:

- gałka zmiany biegów polift

Opublikowano

szczelil bys jakies foto z tymi swiatlami nowymi ...:naughty:

swieta ida moze bym swoja tez troche oswietlil :decayed:

Opublikowano
Jestem umówiony na poniedziałek na czyszczenie kanałów ssących i przy okazji zmianę dolotu. Powoli mnie już kur.. łapie bo auto w ogóle przestanie jakiekolwiek dźwięki z siebie wydawać :grin:

Punktem odniesienie są takie czasy:

0-100 5,3s

100-200 14,2s

400m 13,4s

Swoją drogą... Zobaczcie jaka jest papka sprzedawana w katalogach. Wg Audi przy serii czyli 333KM powinno być 5s do 100km/h.

Wg pomiarów wykonanych RaceLogic mamy przy 370KM czas 5,3s.... :grin::grin:

Wygląda na to, że waga jest głównym winowajcą.

2.0t turdziego po sofcie i małej kosmetyce 100-200 robi w 14.5s

Mimo wszystko jestem wielkim fanem S:kox:

Zwłaszcza wizualnie S5 i S7 bardzi mi leży:wink:

Opublikowano
  • Autor
szczelil bys jakies foto z tymi swiatlami nowymi ...:naughty:

swieta ida moze bym swoja tez troche oswietlil :decayed:

Lampy się jeszcze robią. Dodatkowo malowane są środki. Jak już ma być na czarno to wszystko :)

waga? turdzi ma chyba avanta. Więc waga podobna. Mierzone racelogic'em?

Opublikowano
szczelil bys jakies foto z tymi swiatlami nowymi ...:naughty:

swieta ida moze bym swoja tez troche oswietlil :decayed:

Lampy się jeszcze robią. Dodatkowo malowane są środki. Jak już ma być na czarno to wszystko :)

waga? turdzi ma chyba avanta. Więc waga podobna. Mierzone racelogic'em?

Może mam złe dane, ale S ~1.8 tony, a A4 ~1.5-1.6t

Mierzone z nagranego filmiku, gdzieś na forum się przewija.

Opublikowano

Nie widziałem tematu wcześniej:decayed:, gratuluję zadbanej furmanki od Bartka, S5 znana ze spotów Krakowskich :)

Nieźle się prezentowała a teraz widzę ze dopieszczana więc :good:

Opublikowano

Audi S5 Ť K3 Projekt Wheels

jeśli chciałbyś kupić taki felunek do swojej S5 to się polecam, jestem wyłącznym dystrybutorem tych felg na PL, jest specjalny zestaw pod S5 :) PW jak by co :)

Opublikowano

Konkret rant i wzór :naughty:

Opublikowano
  • Autor
szczelil bys jakies foto z tymi swiatlami nowymi ...:naughty:

swieta ida moze bym swoja tez troche oswietlil :decayed:

Lampy się jeszcze robią. Dodatkowo malowane są środki. Jak już ma być na czarno to wszystko :)

waga? turdzi ma chyba avanta. Więc waga podobna. Mierzone racelogic'em?

Może mam złe dane, ale S ~1.8 tony, a A4 ~1.5-1.6t

Mierzone z nagranego filmiku, gdzieś na forum się przewija.

Nie no proszę. Jak już operujemy czasami to z czegoś miarodajnego : )

Dziś autko zostawione w CompSporcie na czyszczeniu kanałów ssących. Ciekawe jakie będą efekty.

vario - ogólnie to bym Cie prosił o jakiś katalog Rotiformów. Muszę już o lecie myśleć :decayed:

Opublikowano
szczelil bys jakies foto z tymi swiatlami nowymi ...:naughty:

swieta ida moze bym swoja tez troche oswietlil :decayed:

Lampy się jeszcze robią. Dodatkowo malowane są środki. Jak już ma być na czarno to wszystko :)

waga? turdzi ma chyba avanta. Więc waga podobna. Mierzone racelogic'em?

Może mam złe dane, ale S ~1.8 tony, a A4 ~1.5-1.6t

Mierzone z nagranego filmiku, gdzieś na forum się przewija.

Nie no proszę. Jak już operujemy czasami to z czegoś miarodajnego : )

Dziś autko zostawione w CompSporcie na czyszczeniu kanałów ssących. Ciekawe jakie będą efekty.

vario - ogólnie to bym Cie prosił o jakiś katalog Rotiformów. Muszę już o lecie myśleć :decayed:

Masz rację, niemniej jednak nie każdy dysponuje:wink:

W każdym razie przepaści nie ma, generalnie chodzi mi o fakt, iż S była by jeszcze szybsza gdyby nie nadwaga.

Opublikowano
szczelil bys jakies foto z tymi swiatlami nowymi ...:naughty:

swieta ida moze bym swoja tez troche oswietlil :decayed:

Lampy się jeszcze robią. Dodatkowo malowane są środki. Jak już ma być na czarno to wszystko :)

waga? turdzi ma chyba avanta. Więc waga podobna. Mierzone racelogic'em?

Może mam złe dane, ale S ~1.8 tony, a A4 ~1.5-1.6t

Mierzone z nagranego filmiku, gdzieś na forum się przewija.

Na filmiku jest porównanie mojego 3.0 Tdi i 2.0 TFSI turdziego:

Opublikowano
  • Autor

Robiliście w CS i nie macie wyników z hamowni?

Opublikowano

Ja robiłem w kreatorze mocy w Warszawie i jakoś o tak dokładnych pomiarach czasów nie myślałem. Może jak pojadę na badanie kontrolne po nowym roku to z ciekawości sprawdzę.

Opublikowano
  • Autor

3801740967

:grin::grin: nie mogłem wytrzymać. Także... Będę miał na sprzedasz komplet hamulcy S5 przód i tył. Z osłonami, klockami, tarczami i przewodami.

---------- Post dopisany at 19:44 ---------- Poprzedni post napisany at 12:36 ----------

Małe spyphoto nowych lamp. Malowane środki + soczewka Intemo.

IMG_8749.jpg

Opublikowano

jedziesz ostro widze :decayed: gdzie robisz te lampy ? przypomina mi to moje ostatnie auto tez malowalem lampy cale w srodku na czarno i musze przyznac ze wyszlo co najmniej grubo , takze efekt bedzie murowany :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Adres www firmy masz na zdjęciu powyżej. No mnie się efekt bardzo podoba. Już idę za ciosem. eSka ma czarny grill, czarne ramki przy szybach. To i czarne lampy dostanie :)

Opublikowano

ale grubas powstaje :slina:

Opublikowano
  • Autor

913995_706535706042940_1806074590_o.jpg

Mały podgląd na wiązkę z nowej soczewki. Ciekawe jak to będzie się sprawdzać w przypadku AFS.

Marcin! Grubas to będzie jak w końcu ogarniemy te pieprzone boczki : ) Na oko rączki (prawe) pasują.

Opublikowano

a druga strona jest identyczna z tego co pamiętam, ale boczki to już kosmetyka w porównaniu z resztą gratów :shock3:

Opublikowano
  • Autor

No niestety na detalach można polecieć ... :)

---------- Post dopisany 17-12-2013 at 15:17 ---------- Poprzedni post napisany 16-12-2013 at 22:34 ----------

Najnowsze info z placu boju.

0-100

5.3s (stary wynik) 4,6s (nowy)

:decayed::decayed::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.