Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Mój Kermit;D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Sii;D

Opublikowano

No to elegancko

Opublikowano
  • Autor

yqytu4u4.jpg

yge9e4at.jpg

Opublikowano

i odrazu lepiej

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

yzejypu9.jpg

---------- Post dopisany at 20:40 ---------- Poprzedni post napisany at 20:37 ----------

Noo i wpadły diody [emoji12]

yhajequn.jpg

aby3u6an.jpg

evujyrar.jpg

---------- Post dopisany 17-06-2014 at 12:57 ---------- Poprzedni post napisany 12-06-2014 at 20:40 ----------

8avume8a.jpg

tusyvaty.jpg

be9ujy9e.jpg

---------- Post dopisany 06-07-2014 at 06:37 ---------- Poprzedni post napisany 17-06-2014 at 12:57 ----------

huby8esu.jpguduqasym.jpguhytajez.jpg

Foty z konwoju na zlot samochodów i motocykli;)

574795e47908700bfe8ddb2f1e7b8a8c.jpg46a87f714f3d7f3d1acc1c37541ed86a.jpg7389042d6a5e274725e43c107652843c.jpg Kermit po kąpieli;D

Aaa i był bym zapomniał[emoji41] wyleciały naklejki z tylniej szyby a siadła przyciemka[emoji12]

Edytowane przez krzysieksza

Opublikowano

już jest lepiej a i wyrzuć te rynny z tyłu zderzaka a wrzuć tłumik zwykły i jakieś małe fajne końcówki

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

Pomyślimy i nad tym ale powoli ;D

8c7bf8355de645cbce420d00be809a99.jpg

5170d5d116b51fa5dfc62ead168862c5.jpg939fb4818122a66c8f6e573c3ab569ca.jpgb927b5de1b6c0dee9a9ee2dee224d05a.jpg

Brudny ale 18" siadło;D jutro ogarne lepsze foto:)

Opublikowano

No konkret furka powodzonka w modach ;)

Opublikowano

koła 18 w b5 wyglądają ekstra :) powodzonka w modach , bo plany widzę są :)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Jutro lece na zlot do zakliczyna więc podeśle tu lepsze zdjęcia;)

Obiecane foty;D9d651216c9279feb237ca631d820f18b.jpgbeae8753a5a8859f608fa6c4571d47ff.jpg674d06d55380a92320db00f9905eb474.jpg

e4627990f9f682df2f7ba24a9aac79f0.jpgc6b773da58cd6793d9929d065197066c.jpg tułeczek;D

5a2b6930ae74797f8e78eaf6565520b5.jpgb1f25546f4f78192666c117d5a4f1cd3.jpg2edbdc849f5cb36a7592fe34556e8447.jpg5640ca609948c3d5a4b3f243b698fccb.jpgb4641fd69eb95d64892bb9cf0050a006.jpg1e96e9ebce5079207dc9b940b772b8a0.jpg

Grill z RS4 już kupiony i zamontowany;D jest dobrze

1abd7e5b55cb8007cefec2747b5bddc2.jpg

Opublikowano

tylko nie mów, że tego gryla kupiłeś od siary?

Opublikowano
  • Autor

No a co??

Opublikowano

zarąbiste te lampy myśle że idealnie by pasowały do czarnego kolorku ;P możesz powiedzieć gdzie je kupiłeś + ew cena jak chcesz wyslij PW Pozdro fajna furka

Opublikowano
  • Autor

Chodzi ci o tył??

Opublikowano

Chodzi ci o tył??

ta

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ja je kupiłem na allegro za 350zł i nie sprzedam;D

598a285c151de9dcd5d4240edbd0a8d3.jpgd8d35a521069417797c4564ff8412f54.jpg

A tak wygląda mordka z RSem na czele;D

A teraz lampy na czarno;)

cf1abc21467090fe965fc34ebfc10a14.jpg39e5d68903a25326aa0657de004eaffe.jpg

Opublikowano

Na plus lampy ! pomyśl nad dużym lustrem prawym, auto będzie w końcu normalnie wyglądać, przerabiałem efekt :grin::hi:

Edytowane przez pablo15005

Opublikowano
  • Autor

Na plus lampy ! pomyśl nad dużym lustrem prawym, auto będzie dobrze wyglądać zobaczysz :hi:

Pomyślimy ;) ale w swoim czasie na ile pozwalają fundusze na tyle sie modzi[emoji14]

Edytowane przez krzysieksza

Opublikowano

Na plus lampy ! pomyśl nad dużym lustrem prawym, auto będzie dobrze wyglądać zobaczysz :hi:

Pomyślimy ;) ale w swoim czasie na ile pozwalają fundusze na tyle sie modzi[emoji14]

Znam to, cały czas się wymyśla a to to a to to... kiedy to się skończy :grin:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Hehe no ja mam nadzieje że nigdy sie nie skończy pasja i zamiłowanie do Audi:)

be6859b6b962aa3b5b1cf28ad4d9387a.jpg takie tam z zapasowymi kratkami [emoji14]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.