Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wymiary rolety tylnej szyby

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Czy ktoś może zna wymiary rolety tylnej szyby, albo ktoś kupił zamiennik i jest idealny? Proszę o podanie wymiarów bo nie mam bladego pojęcia jaką roletę kupić... Na allegro jest tego trochę i każda ma inny wymiar, a w google nic nie można znaleźć na ten temat. Jeśli ktoś zorientowany w temacie to bardzo proszę o pomoc. Dzięki i pozdro.

Opublikowano

jutro zmierzę swoją to dam ci znać

Opublikowano
  • Autor

Ok. W takim razie czekam. A Ty masz oryginał czy sam coś dobrałeś?

Opublikowano

w sumie to nie wiem już bała jak auto kupiłem, zaraz ide zmierzyć.

---------- Post dopisany at 15:32 ---------- Poprzedni post napisany at 15:28 ----------

wiec tak szeroka jest na 98cm, i w sumie tyle bo rozsunięcie jest niepotrzebne

Opublikowano
  • Autor

Dzięki. Poszukam czegoś na allegro i jak zamontuje to dam znać jak wyszło.

Opublikowano

spoko czekamy na efekty:)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Roleta zamontowana:) roleta 100cm a szerokość materiału 94 cm. Pasuje idealnie i tak samo wygląda. Dzięki za odpowiedzi.

Pozdro.

Opublikowano

no to ok przez to pisałem, że 100 i tak wejdzie bo materiał troszkę mniejszy jest:decayed:

Opublikowano
Roleta zamontowana:) roleta 100cm a szerokość materiału 94 cm. Pasuje idealnie i tak samo wygląda. Dzięki za odpowiedzi.

Pozdro.

kolego a wstawił byś jakieś fotki jak ci to wyszło i jak to leży na półce

Opublikowano
  • Autor

W tej chwili mam tylko taką fotkę zrobioną zaraz po zabiegu wstawienia osłon słupków z lampkami i rolety.

Postaram się zrobić dzisiaj jakieś zdjęcia i najpóźniej jutro dodam.

DSC_0247.jpg

---------- Post dopisany at 14:43 ---------- Poprzedni post napisany at 12:56 ----------

Wyciągnąłem półkę przed montażem oczywiście i jest równiutko nad tym wgłębieniem w półce.

DSC_0248.jpg[/ur

DSC_0249.jpg

DSC_0250.jpg

DSC_0251.jpg

Sorry za jakość zdjęć ale robione telefonem

Opublikowano

no powiem ci że wyszło super i już mam chęć coś takiego sobie zrobić jak byś mógł dać jeszcze fotkę jak to wygląda patrząc przez tylnią szybę do środka auta. jak byś mógł to podaj też jakie koszty były tej rolety i z kąt ją kupowałeś

Opublikowano
  • Autor

jutro zrobię fotkę to wrzucę, a koszt rolety to całe 35zł :banan:

Montaż to bajka. Wyciągnięcie tylnej półki 1minuta, dobre wymierzenie i przykręcenie rolety (4 wkręty) 5 minut, założenie półki 2 minuty :) aha, jeszcze dwa haczyki w podsufitce. Ogólnie 10 minut roboty, 35 zł i bardzo fajny efekt gotowy:)

Opublikowano

no to groszowe sprawy widzę a efekt bajka

Opublikowano
  • Autor

efekt naprawdę rewelacja:) dodałem sobie jeszcze tylne osłony słupków z lampkami. Wszystko razem wygląda super

Opublikowano

a jak tam te haczyki do podsufitki przymocowałeś na jakieś wkręty jeśli tak to czy one przechodzą przez podsufitkę aż do blachy czy jak

Opublikowano
  • Autor

w komplecie były dwa haczyki z dwoma małymi wkrętami. Są wkręcone w podsufitkę do blachy. Nie trzymają się zbyt stabilnie bo podsufitka jest przecież cienka, ale nikt tego nie będzie szarpał a roleta się pięknie trzyma. Musiałem je tylko pomalować lakierem do paznokci białym bo były czarne i źle wyglądały na jasnej podsufitce. Po pomalowaniu jest git :banan:

---------- Post dopisany at 11:07 ---------- Poprzedni post napisany at 10:23 ----------

Słabe zdjęcia.

1387877948573.jpg

1387877957979.jpg

Opublikowano

ok wielkie dzięki za fotki po świętach biorę się za to

Opublikowano
  • Autor

Powodzenia :wink:

Daj znać jak wyszło.

Opublikowano

spoko i dzięki

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

dałoby radę podciągnąć tą roletę trochę wyżej do samej góry ??? Czy haki utrzymają się wtedy na samej podsufitce ???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.