Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi a6 c6 polift s-line 2.0 tdi CAHA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam .

Przedstawiam nowy nabytek mojego ojca , jest to audi A6 C6 2010 rok silnik 2.0 tdi CAHA wcześniej jeździł audi A6 C6 3.0 tdi z 2005 roku . Auto Kupione zaraz po sprowadzeniu do Polski nie rejestrowane w kraju (zdjęcia z ogłoszenia - sprzedający założył jakies polskie blachy:grin:). Na chwilę obecną autko legitymuje się przebiegiem 190 tys km. Przebieg potwierdzony w ASO żaden element nie był wcześniej malowany.

OPIS

kolor LZ9Y

-pełen pakiet S-line wewnętrzny (Zewnętrzny już czeka na lakierowanie i montaż )

- Wnętrze skóra łączona z alkantarą fotele obszyte białą nicią

- Tylnie lampy LED

- Bixenony skrętny -ledy

- Klimatyzacja Automatyczna

- Kolorowy komputer

- ogrzewanie siedzeń przód

- składane i dzielone oparcie tylniej kanapy

- siedzenia s-line

- Duża Nawigacja MMI 3G

- Bluetooth

- Audi parking system Przód / tył

- RS grill

- S-Line przedni zderzak lift

- S-Line tylni lift

- S-Line progi

- Spojler S-Line

- zawieszenie s-line

- brak oznaczenia modelu i pojemności

- obręcze ze stopu metali lekkich 245/40 R18 S-line

- wykończenie szczotkowane aluminium oraz tunel środkowy

- Tempomat

- 3-ramienna kierownica wielofunkcyjna s-line z łopatkami

- Zmieniarka 6 CD

- Czujnik zmierzchowy świateł

- Sensor deszczu

- Srebrne listwy ozdobne wokół szyb

- ESP , ABS

- Elektrycznie regulowane i podgrzewane lusterka

- ogrzewane dysze spryskiwaczy

- Reflektory przeciwmgielne

- Srebrne relingi dachowe

-Pakiet oświetlenia

- Lusterka asferyczne

- "Coming Home"/"Leaving Home"

- Domykanie automatyczne szyb

- itp.

C29075343_12.jpg

C29075343_13.jpg

C29075343_15.jpg

C29075343_16.jpg

C29075343_18.jpg

C29075343_19.jpg

C29075343_20.jpg

Ato robimy na bliźniaka mojej a6 c6 :decayed: różnica będzie w kolorze auta felgach i jak na razie w tylnym zderzaku . Ojciec połknął bakcyla mimo swojego wieku udało się go namówić na parę zmian wizualnych.

Jutro auto idzie do lakiernika więc niebawem kilka zdjęć po zmianach.

Tak auto wygląda obecnie

image.jpg

image_2.jpg

image_3.jpg

image.jpg

PLANY

- S-line zewnętrzny lift (w trakcie realizacji) Zrobione

- usunięcie DPF

- program

Opublikowano

szkoda, że ta "biedniejsza" klimatyzacja. poza tym bardzo fajne auto!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Ładniutka :wink:

ładniutka Grzesiu to ona dopiero będzie jak się wsadzi pakiecik zewnętrzny s-line i grill od rs :kox:

---------- Post dopisany 02-11-2013 at 13:23 ---------- Poprzedni post napisany 21-10-2013 at 16:00 ----------

Auto wczoraj odebrane kilka fotek na szybko telefonem .

Brakuje jeszcze wydechu , jakieś ultery 90 trzeba wsadzić i będzie wyglądało jak trzeba

Teraz auto ma pełen pakiet s-line wewnętrzny i zewnętrzny z grillem RS

image.jpg

image_2.jpg

image_3.jpg

image.jpg

Opublikowano

Bardzo ładny:wink:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj miałem chwile czasu i podjechałem z ojca audi na spasowanie końcówek Ulter 90 RS

a tak wyszło

IMG_1269.jpg

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor
Fajna dupka :kox:

na seryjnych wyglądła jak kastrat ;oD

Panowie autko ojca do sprzedania . Na dniach został zrobiony rozrządu i wymieniony olej wraz z wszystkimi filtrami.

Cena 77.000zł auto posiada dwa komplety felg aluminiowych 18 na lato 17 na zimę . Nie wymaga żadnego wkładu finansowego . Polecam

Opublikowano

a czemu zmieniliście z 3.0 tdi na 2.0 tdi ? nie lepiej było następnego 3.0 ?

Opublikowano
  • Autor

ojciec robi krótkie dystanse i to była jego decyzja . zmienia tylko dlatego że ma swoje lata i ciężko mu się wysiada z a6

Jak się sprzeda to będzie szukał jakiegoś suwa najprawdopodobniej .

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jest gdzies link do ogloszenia z aktualnymi fotkami?

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze nie jest wystawione . Napisałem tylko na forum . Jak chcesz aktualne fotki to postaram sie cos zrobic i ci prześle na maila

Opublikowano

Ok. Prosilbym na [email protected]

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Wyslalem ci pare fotek w kilku mailach

Auto udało sie dzisiaj wystawić http://otomoto.pl/audi-a6-c6-pelen-s-line-grill-rs6-C34701955.html

Auto sprzedane można zamykać temat .

  • 1 rok później...
Opublikowano

Właśnie dziś kupiłem takie same Audi tylko 2011r. Z powrotem wrócił em do Audi.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.