Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Koni str.t + eibach pro kit


Ans

Rekomendowane odpowiedzi

Siema :decayed:

szukałem tematu i średnio znalazłem,

szukam na nastepny czegoś co zbliży moje auto do gleby, troszeczke :decayed:

tak żeby Avusy3 dobrze wyglądały

obecnie mam zawias 1BA pięęęęęeknie wygląda :decayed: jakby coś sie działo z wahaczami to po prostu wsadzam głowe między koło a błotnik i patrzę :naughty:

ma ktoś doświadczenia z amorkami Koni str.t i sprężynami eibach pro kit?

o sprężynkach naczytałem sie w innych wątkach

w poprzednim aucie miałem 1BE i nie podobało mi sie wybieranie dziur, miałem wrażenie że dobry markowy gwint robi to lepiej :wink:

zastanawiam sie nad amorkami 1BE + eibach pro kit, jednak jak znajdzie sie ktoś z koni i poleci to lądują w aucie

próbowałem przekonać sie do gwintu jednakże teraz mieszkam tak, że do domu mam kawałek po kocich łbach i przejeżdżam przez mega przejazdy tramwajowe więc musiałbym chyba auto przenosić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci mogę polecić KONI Sport, bo na takowych jeździłem w B6 - jak dla mnie super, czego niestety nie mogłem powiedzieć o 1BE. Pamiętaj tylko, że mimo bardzo dobrego wybierania nie będziesz miał wcale miękko, a dodam od siebie, że gwint AP skręcony na max w aucie jednego z Użytkowników był chyba nieco bardziej, lub podobnie komfortowy niz mój stary kit (KONI Sport+H&R).

W STR.T nie masz niestety możliwości regulacji siły odbicia, która jest w Sport'ach. Fakt, że ciężko ogarnąć, ale jak już ustawisz to jest lala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie kolego :hi:

musze ogarnąć, czas mam do wiosny zobaczymy, może gwint z regulacją twardosci?

tylko właśnie chodzi mi żeby taczki nie było, bo już takową jeździłem i chyba wyrosłem :decayed:

---------- Post dopisany 09-03-2014 at 22:36 ---------- Poprzedni post napisany 24-10-2013 at 12:30 ----------

Odgrzeję wątek, ma ktoś fotki jak wygląda auto na sprężynach eibacha pro kit na serii 1ba? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdz kolego w temat o obnizaniu auta sprężynami - tam ostatnio kolega dodał fotki po montazu na amory 1ba

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...