Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Zawieszenie FK do a4 b5 ... kto wie ? kto kupuje ?


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio przegladajac nowy katalog FK Automotive u kolegi "krotki" zobaczylem zawieszenie fk do a4 b5

cena calego zawieszenia po przeliczeniu z euro na zlotowki wynosi okolo 1200zl ( za 4 amory i 4 sprezyny ) z tego co pamietam to byly 2 warianty ....

1. wariant lagodny ok -30 czy tam -20 mm

drugi wariant duzo lepszy

2. wariant mniej lagodny ;] ok -50 mm

( nie pamietam dokladnie ile to bylo obnizone ale mniej wiecej tak jak napisalem )

i tu sprawa: w zwiazku z tym ze cena bardzo dobra za zawieche dosc dobrej firmy chcialbym uzbierac wstepna liste chetnych na zamowienie zawieszenia.

i druga sprawa: czy ma ktos u siebie te zawieszenie ( nie gwint ) lub cos slyszal o nim ?

pozdrawiam i czekam na komenty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz kupilem komplecik tyle ze teraz czekam na dowoz :( Jak juz bedzie siedzialo to napisze cos wiecej. Dalem tutaj w UK za caly komplet gdzie przod idzie na -35 a tyl na -40 w przeliczeniu na PLN jekies 850 zl :> Zapodaje stronke do tego :www.europerformance.co.uk

A nie powinno byc na odwrót przód -40 tyl -35?? :mysli: Oby nie wygladalo tak ze tyl siedzi nizej niz przód :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bylo napisane wiec nie wnikam,nie wiem tez rowniez jak to sie przeklada do masy przod a tyl wiec moze byc rowno ale to sa tylko moje domysly :wink4:

jak tam ? zawieszenie zamontowane ? jak sie jezdzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra cena ... :mysli:

Napiszcie jak sie to sprawuje ...i jak to jest z tą regulacja :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a w dodatku FK nie jest az taka zla firma

wiadomo nie jest to Weitec, Koni czy KW ....

ale tez jest lepsza chyba od tego shitu z allegro, ktory jest w podobnych cenach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie i z gory przepraszam za dluzsza nieobecnosc :embarrassed: Wymienilem wszystkie wahacze i kocowki drazka i na deser jak wsponialem nowe FK amory i sprezyny. Jedno moge powiedziec BAJKA i za taka smieszna cene gdzie tutaj w Uk zaspiewali mi w sklepie za tylko jeden tandetny amor 140 funciakow :shocked: Wszystko wymienilem sam i teraz auto wydaje sie jechac w pozytywnym slowa tego znaczeniu jak czolg.Czego ja juz nie cudowalem a auto i tak nie moglo sie oderwac od jezdni :naughty: Z mojej strony moge tylko polecac :) Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego ja juz nie cudowalem a auto i tak nie moglo sie oderwac od jezdni

To cos cienko próbujesz :decayed: :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...