-
[ALL B5] Zawieszenie FK do a4 b5 ... kto wie ? kto kupuje ?
Co do wysokosci przod a tyl to fakt faktem ale tyl jest ciut nizej polozony niz przod
-
[ALL B5] Zawieszenie FK do a4 b5 ... kto wie ? kto kupuje ?
Witam panowie i z gory przepraszam za dluzsza nieobecnosc Wymienilem wszystkie wahacze i kocowki drazka i na deser jak wsponialem nowe FK amory i sprezyny. Jedno moge powiedziec BAJKA i za taka smieszna cene gdzie tutaj w Uk zaspiewali mi w sklepie za tylko jeden tandetny amor 140 funciakow Wszystko wymienilem sam i teraz auto wydaje sie jechac w pozytywnym slowa tego znaczeniu jak czolg.Czego ja juz nie cudowalem a auto i tak nie moglo sie oderwac od jezdni Z mojej strony moge tylko polecac Pozdrawiam
-
[ALL B5] Zawieszenie FK do a4 b5 ... kto wie ? kto kupuje ?
Tak bylo napisane wiec nie wnikam,nie wiem tez rowniez jak to sie przeklada do masy przod a tyl wiec moze byc rowno ale to sa tylko moje domysly
-
[ALL B5] Zawieszenie FK do a4 b5 ... kto wie ? kto kupuje ?
Ja juz kupilem komplecik tyle ze teraz czekam na dowoz Jak juz bedzie siedzialo to napisze cos wiecej. Dalem tutaj w UK za caly komplet gdzie przod idzie na -35 a tyl na -40 w przeliczeniu na PLN jekies 850 zl :> Zapodaje stronke do tego :www.europerformance.co.uk
-
[B5 AVG] Jak zapalać TDI
Mialem Passata 98r TDI 110 sport i nigdy nie mialem problemow z zapalaniem,czy to ze sprzeglem czy bez.Jedyne co to zawsze czekalem na zgasniecie kontrolki swiec.
-
[B5 AHL] drżenie lewarka zmiany biegów
U mnie tez drzy na wszystkie strony
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich.Dwa tygodnie temy zakupilem 1.6 ADP 1997r.Jak narazie jestem zadowolony.Sluze pomoca podczas instalacji radia,ja to juz mam za soba
Malki
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta