Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 APS] A4 Srebrna Sedan II Lift


Chojak14

Rekomendowane odpowiedzi

:siema:, chciałbym Wam zaprezentować moją A4 :wink: Autem poruszam się po drogach od dwóch tygodni, parę rzeczy do zrobienia mi zostało.

Na wstępie uprzedzam, nie jestem człowiekiem, który lubi wiejski tuning. Dla mnie samochód ma być przede wszystkim sprawny, a następnie ma wyglądać :wink: Lubie samochody, które nie przypominają Need For Speed'a , nie posiadają lamp ala Lexus IS, wydechów jak rynny itp. Ładna felga, lekka gleba, czysty lakier i wnętrze, reszta to suptelne zmiany, które nie rzucają się bardzo w oczy :wink:

IMG_4694.jpg

Wyposażenie:

  • Quattro
  • Klimatronik
  • Pełny FIS
  • Xenon
  • Halogeny
  • Oryginalny Bose, ze zmieniarką w bagażniku i subem w półce
  • Kierownica Trójramienna
  • Grzane kubełki
  • 8x AirBag
  • 4x Szybki
  • Domykanie i otwieranie szyb z pilota
  • Elektryczne grzane lusterka
  • Alufelgi 16' - zostają na zimę
  • Dekory drewno
  • Pakiet chrom

Samochód z silnikiem 2,4 V6 :quattro: o mocy 165 koni mechanicznych, z roku 1999, kupiony z przebiegiem 172 tysięcy KM w Niemczech, do wymiany było sprzęgło. W aucie tydzień temu założony został podtlenek LPG, instalacja BRC, założona w pewnym serwisie, koszt instalacji 3 700 zł. Pod spodem auto wygląda jak na swój wiek bdb, brak oznaków korozji. Mimo, iż w samochodzie jest nagłośnienie BOSE, które gra nawet przyzwoicie, to jednak chciałbym coś zmienić. Priorytet - głośnik 16 cm w przednie drzwi oraz wygłuszenie. Bas z suba spóźnia się, słychać to szczególnie gdy siedzi się z tyłu. Na razie nie mam planu co z tym fantem zrobić... Alę będę myślał :decayed:

Sprawy techniczne:

  • Zawieszenie - coś lekko stuka z przodu od strony pasażera;
  • Czujnik temperatury płynu chłodzącego - nie wskazuje temperatury w liczniku, sprawdzony - do wymiany;
  • Wymiana świec zapłonowych - niestety lekko poszarpuje na LPG, na PB nie odczuwalne;
  • Sprawdzenie przewodów zapłonowych;
  • Spryskiwacze Xenonów - nie wysuwają się, pompka od Xenonów działa, na tą chwilę brak pomysłu.

Plany:

  • Priorytet - shamowanie auta, chcę zobaczyć w jakiej kondycji jest silnik i jak wygląda mocowo na LPG
  • Felga 18', najchętniej od S4 ( AVUS? Chyba tak się ona nazywa :wink: )
  • Montaż tempomatu
  • Usunięcie drobnych rysek na lakierze
  • Składane elektrycznie lusterka
  • Audio - 16 w przednie drzwi, wytłumienie
  • Dywaniki gumowe na czas zimy
  • Założenie LEDowych postojówek pod kolor Xenona
  • Kierunek ala USA - podoba mi się to :)
  • Lekko przydymić szybki

IMG_4846.jpg

IMG_4850.jpg

IMG_4877.jpg

Narazie tyle :decayed: Jestem studentem więc budżet niezbyt wielki, ale z czasem będę szedł ku ideałowi. W raz z postępem będe starał się uaktualniać temat. Pozdrawiam forumowiczów szerokości !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczysz sobie w opisie piszac lubisz wiejski tunning a po chwili wymieniasz flagowe mody tworzące owy tunning:polew: weź sie zdecyduj:facepalm:

A tak na powaznie plany masz w dobrą strone noi fotki na poziomie:wink: Felga 18ka i nie lekka gleba musi być:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczysz sobie w opisie piszac lubisz wiejski tunning a po chwili wymieniasz flagowe mody tworzące owy tunning:polew: weź sie zdecyduj:facepalm:

A co dla Ciebie jest wiejskim tuningiem? Bo dla mnie lipny body kit, lipne lampy, lipne wydechy, lipnie pomalowane auto. Rozumiem, że tym flagowym modem jest kierunek "ala USA", ok, może i tak, chodź uważam, iż jest to robota w granicach dobrego smaku i przyzwoitości :wink: Ale dziękuję za sugestię :wink:

ładna bestia powodzenia z modami :wink:

Dzięki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...