Skocz do zawartości
IGNOROWANY

2.8 174km nie chce odpalić mi na benzynie


krakowiak241

Rekomendowane odpowiedzi

wiesz to dopiero moje drugie auto z lpg, a pierwsze z sekwencja także nie miałem pojęcia że to powinno inaczej wyglądać. Dobrze że znalazłem to forum bo inaczej to chyba bym zginął :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no spoko powolutku doprowadzisz to do stanu używalności. Troszkę to bedzie kosztowało ale po tym bedziesz zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie chcesz wymieniać wtrysków to jeszcze jak będziesz u tego gazownika to powiedz by Ci sprawdził ich stan ewentualnie skalibrował ich wychylenie bo się da. Na pewno mają rozjazd te wtryski między sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok tak zrobię :) podobno to dobrzy gazownicy także na pewno będą wiedzieli o co chodzi :)

mam taki zamiar bo jak było wszystko ok to z autka byłem bardzo zadowolony. Prowadzenie się i moc dają super efekt. Szkoda, że nie mam na zbyciu ze dwóch tyś. bo nawet bym się nie zastanawiał :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się wkurzę to wezmę pożyczkę w banku :wink::grin:

Tak na serio to zaczynam się nad tym zastanawiać bo wtedy przynajmniej miał bym spokój na jakiś czas :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najważniejsze żeby z gazem wszystko było ok, a z resztą dam sobie rade. Jak na razie to prawie wszystkie problemy były związane z gazem

---------- Post dopisany 16-11-2013 at 13:01 ---------- Poprzedni post napisany 03-11-2013 at 16:37 ----------

pompa już zamówiona, w przyszłym tygodniu wizyta u mechanika, a potem od razu do gazownika. Dobrze, że jeszcze nie ma mrozów bo odpalanie zimnego auta na gazie nawet przy temperaturze +5 stopni to istny koszmar... Już nie wspomnę o tym jak to tragicznie wpływa na silnik. Mam tylko nadzieję, że nic się nie posypie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie jeżdżę tydzień ale już mam dosyć... jak zatankuje gazu za 100zł to przejeżdżam na nim jakieś 200km ale najgorsze i tak jest to odpalanie i zamarzająca instalacja. Jak będę wybierał się do gazowników to dam Ci znać to może się spotkamy u nich

---------- Post dopisany 19-11-2013 at 13:58 ---------- Poprzedni post napisany 16-11-2013 at 21:46 ----------

pompa zamontowana ( dzięki Karol :hi: ) i pięknie śmiga :naughty: Teraz trzeba udać się do gazowników

P.s. pompa od 2.8 193km spasowała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe od wczoraj gaz, a nawet stacyjka działają poprawnie... Zobaczymy jak długo ale do gazowników i tak się udam :)

---------- Post dopisany 21-11-2013 at 16:59 ---------- Poprzedni post napisany 20-11-2013 at 13:28 ----------

Ok w takim razie temat zamkniety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...