Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

problem pzy ruszaniu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam maly problem z 1z gdyz po przejechaniu 150km ciezko ruszyc z pierwszego biegu co to moze byc sprzeglo czy rozdarty waz od intercoolera bo ktos tak mi powiedzial ze uklad musi byc szczelny

Opublikowano

raczej sprzeglo sie konczy,jak wchodza biegi?ewentualnie wysprzeglik,jak tam plyn hamulcowy?

Opublikowano

Ruszyć ciężko rozumiesz przez szarpanie/ślizganie/ brak mocy ??

Opublikowano
  • Autor

plyn jest nawet troszke ponad norme biegi wchodza dobrze moc jest ciagnie ladnie ale wlasnie po przejechaniu wiecej jak 100km wrzucajac jedynke i probujac ruszyc zaczyna szarpac buda nie wazna czy wiecej gazu czy bez gazu a z 2 pojdzie normalnie pedal sprzegla bierze gdzies przy samym koncu

Opublikowano

Sprzęgło ci się kończy, Ja mam podobnie jak stoje dłużej w korku zaczyna szarpać budą przy ruszaniu z 1 a z 2 jest wpozo,sprzęgło też mi bierze przy końcu . Szykuj się na wymianę sprzęgła.

Opublikowano
  • Autor

a jakie sprzeglo kupic w takim razie?

Opublikowano

Fabrycznie siedzi chyba zestaw LUC (tarcza docisk łozysko oporowe i dwumasa) :)

Opublikowano
Fabrycznie siedzi chyba zestaw LUC (tarcza docisk łozysko oporowe i dwumasa) :)
w 1Z nie ma dwumasy.Wiec wymiana bedzie tansza.
Opublikowano
Fabrycznie siedzi chyba zestaw LUC (tarcza docisk łozysko oporowe i dwumasa) :)
w 1Z nie ma dwumasy.Wiec wymiana bedzie tansza.

Sorry masz racje :D jakoś umkło mi ze to 1z :) byłem pewien ze to AFN :)

Opublikowano
  • Autor

nie nie 1z czyli jakie szukac?

Opublikowano

u mnie bylo to samo a najgorzej jak bylo cieplo i sie w korku postalo..... ja newet za duzo nie myslalem tylko odrazu umowilem sie na wymiane sprzegla bo podejrzewalem ze u mnie siedzi jesze fabryka.... i tak sie okazalo.... przelatalo ok 400tys :)....

ja szarpalo to u mnie na poczatku na jakis czas (pare dni) pomagalo lekkie przypalenie sprzegla....

Opublikowano

Jakie założysz to już twój wybór najlepiej coś dobrego LUK lub SACHS :)

Opublikowano

Ale swoą drogą układ musisz mieć szczelny.

Opublikowano
  • Autor

oki dzieki wielkie :)a ile krzycza za wymiane?

Opublikowano

ze 3 stówki pewnie :)

Opublikowano

ori sprzeglo to sachs przynajmniej ja takie mialem wytrzymalo300tys a teraz mam przejechane na nowym okolo 15tys i szarpanie wrocilo,ale tylko z rana na zimnym silniku i pierwsze 4-5wysprzeglen jak auto zlapie temperature w granicach 60C wszystko pracuje jak nowe,koledzy co myslicie o tym? mnie wymiana kosztowala 1100zl ale przy okaqzji awarii sprzegla wysypala sie trojka w skrzyni wiec calosc mnie tyle wyszla.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.