Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Concert , CD-changer , kable, niewiadome przyciski


mcemsi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W autku posiadam radio Concert , wygladajace tak :

radiobk7.th.jpg

Wyszukalem juz ze jest to Panasonic. Mam pytanie - jaka zmieniarke CD (o ile mozna ale

chyba mozna) da rade do niego podpiac. Gdzie szukac kabli w bagazniku (podobno sa juz

zabudowane fabrycznie - prawda to ? A moze nie we wszystkich modelach?)

Ponadto pytanie , bo za nic w swiecie nie moge znalezc w Necie instrukcji do tego

Concerta. Wiekszosc przyciskow jest raczej jasna ale nie wiem do czego sluza nastepujace

:

AS , TP, CPS , RD , MODE .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest albo Panasonic/Matsushita albo Blaupunkt. Po wyjęciu radia i sprawdzeniu S/N będzie można poznać producenta.

Można do Twojego radia podłączyć cd-changer oryginalny, innych producentów poprzez adapter (ale jaki i jakie modele, nie wiem).

AS , TP, CPS , RD , MODE . to są standardowe funckje w radiach, w które wyposażane są Audi. Obojętnie jaki manual znajdziesz - będą te same funkcje (albo naprowadzą Cie na odpowiednie działanie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AS , TP, CPS , RD , MODE . to są standardowe funckje w radiach, w które wyposażane są Audi. Obojętnie jaki manual znajdziesz - będą te same funkcje (albo naprowadzą Cie na odpowiednie działanie)

Za cho***re nie moge znalezc zadnego manuala w sensownym dla mnie jezyku (ang , pol).

Jezeli juz cos sie trafi to tylko service manual.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za cho***re nie moge znalezc zadnego manuala w sensownym dla mnie jezyku (ang , pol).

Żadnego ??? :diabel2:

A tutaj ? : http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=4637

a tutaj masz jeszcze do Gamma :

http://www.megaupload.com/?d=Q6RBFRUM

(ale po niemiecku chyba)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No troszeczke juz jasniej ale to jeszcze nie to.

Niemniej kolejny raz thx bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmieniarka panasonic model dp 600 i jeszcze kilka innych modeli ale musisz kupić przejściówkę (w poprzednim aucie mojego staruszka montowałem taką ale radio tak jak napisał pre ja miałem panasonica) , kable nie były w każdej oryginalnie, przycisk mode służy do przełączania między zmieniarką a kasetą, cps przewijanie do początku następnego utworu na kasecie rd - random odtw utworów w różnej kolejności AS i TP to jak w każdym innym radiu, ale jeżeli masz zamiar kupować zmieniarkęto radzę Ci dołożyć kilka złotych i kupić oryginalą Concert CD, bo to radio które masz prawdopodobnie i tak się popsuje :) jest w nich problem z regulacją głośności którym nie steruje potencjometr tylko jakiś inny bajer który się bardzo często rozlatuje więc póki działa radzę Ci je sprzedać ( u mojego Staruszka sięrozleciało i zmieniłem na Concert CD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmieniarka panasonic model dp 600 i jeszcze kilka innych modeli ale musisz kupić przejściówkę

Hmm a ile za tą przejsciowke wolaja?

Kabla u siebie nie widze wiec go nie ma. Kabel jednak nie majatek - a jak wyglada sprawa jego montazu? Duzo z tym zabawy ?

jeżeli masz zamiar kupować zmieniarkęto radzę Ci dołożyć kilka złotych i kupić oryginalą Concert CD

No tak ale to znowu wydatek na emulator CAN (dziekuje za cuda typu wlaczanie co godzine). Wtedy to juz troche nieoplacalny biznes.

PS. dzieki za opis przyciskow , juz wlasciwie wszystko z tym jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci ze ja nie kupowałem żadnego emulatora tylko elektryk przerobił mi coś w radiu...

co do prowadzenia kabla to mi to już teraz zajmuje bardzi mało czasu bo po ciemku mogę rozkręcać obudowę kolumny kierowniczej w A4 B5 ja prowadziłem kabel właśnie lewą stroną - nad kolumną kierownicy a później po progu...

jeszcze co do emulatora Ty masz rocznik swojej A4 '99 a tak mi się coś wydaje że od tego właśnie roku wchodziła szyna CAN ale mogę się mylić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze co do emulatora Ty masz rocznik swojej A4 '99 a tak mi się coś wydaje że od tego właśnie roku wchodziła szyna CAN ale mogę się mylić...

Istnieje sposob zeby sprawdzic/potwierdzic czy CAN jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...