Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wolno działające radio Concert [FILM]


vergon

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie czy Wasze radia Concert II (lub podobne) też są takie zamulone?

Chodzi o to, że jak zmieniam rolką na wielofunkcyjnej kierownicy np. stacje radiowe i jednocześnie obrócę ją o powiedzmy 5 kliknięć jednym ruchem to radio nie nadąża ze zmianą kanałów i co prawda ostatecznie zmieni te 5 stacji do góry, ale trwa to dłuższą chwilę.

Może na poniższym filmiku nie wygląda to tragicznie, ale uwierzcie mi, że na dłuższą metę doprowadza mnie to do szału.

Rzućcie okiem na filmik i zwróćcie uwagę w którym momencie kończy się mój ruch palcem (zmiana kanałów) a stacje zmieniają się powoli jedna po drugiej.

To normalne? Też tak macie?

---------- Post dopisany 07-11-2013 at 19:05 ---------- Poprzedni post napisany 04-11-2013 at 17:26 ----------

Panowie nikt nic nie powie?:disgust:

Tu nie trzeba żadnej fachowej wiedzy, chodzi mi tylko o to czy Wasze radia też działają w taki spowolniony sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam kiery z multifunkcją więc manualne przełączanie u mnie działa trochę szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie jest ok, pamiętaj że rolką zmieniasz stację jedną po drugiej, a nie od razy np. z pierwszej na piątą, więc to chwilę trwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info.

Szeryf wiem, ale tak czy inaczej utrudnia to sprawne korzystanie z multifunkcji.

Chętnie poczytam jeszcze wypowiedzi osób, które mają to radio i sterowanie w kierownicy czy w innych działa to tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...