Skocz do zawartości
IGNOROWANY

buczenie przy skręcie w prawo


Cinio199

Rekomendowane odpowiedzi

witam wiem że temat tego typu był wałkowany pińcet razy, ale mam duże wątpliwości co do odpowiedzi na moje pytanie mianowicie coś buczy przy skręcaniu prawo ale tylko jak jadę powyżej 40 km, jak skręcam w lewo i prosto trzymam kierownice to nie słychać nic, co dziwne płynu w zbiorniczku nie ubywa a kierownicą kręci sie lekko i na postoju nie buczy nic płyn od wspomagania się nie pieni, zastanawiam się czy to może być łożysko czy to może być pompa wspomagania, czy może coś z maglą nie tak, na postoju gdy skręcę kołami i dam na maksa w prawo albo w lewo nie słychać żadnych niepokojących dźwięków, na łożysku nie wyczuwam luzu, co to może być ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczęło się od kupna samochodu w którym tak już było:D

---------- Post dopisany 19-12-2013 at 06:09 ---------- Poprzedni post napisany 11-11-2013 at 17:12 ----------

Problem został rozwiązany, mianowicie było to łożysko na prawym przednim kole, gdy dotykałem koło i próbowałem nim ruszyć w którąś stronę to nie było słychać nic, dopiero jak rozebrałem piastę to okazało się że jest sporawy luz na łożysku. Po wymianie uciążliwe buczenie ustało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...