Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Cinio199

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. A czy jest możliwość montażu klimatronika na starej instalacji ?
  2. Witam mam kilka pytań odnośnie klimatronika, mianowicie posiadam a4 b5 z 95 roku silnik 1z 90 km bez klimy, mam po taniości do kupienia kompletny klimatronik z benzynowego silnika też z 95 roku, załóżmy że założyłbym kompresor klimy z paskiem napinaczem pasem przednim, wpuścił przewody w ścianę grodziową, zrzucił pulpit i założył całą nagrzewnice z klimatronika z panelem sterującym, czy takie coś jest do ogarnięcia żeby działało na starej instalacji ? czy komputer musi zostać wymieniony ? czy mocno dużo zabawy byłoby z instalacja żeby to poprawnie podłączyć ? zakładając że wszystkie graty posiadam.
  3. Witam Polecam Regenerację Turbosprężarek szybko profesjonalnie na porządnych podzespołach firmy melett turbowschod.pl
  4. tak wpisujesz wartość i resetujesz ecu i powinno być git
  5. resetowałeś eeprom po wpisaniu wartości ?o ile dobrze pamietam trzeba resetować po wklepaniu nowych wartości
  6. chodzi mi konkretniej o wyłączenie immo a ten program posiada taką funkcję w engine control unit
  7. Witam co daje resetowanie ecu w vag commander ? mianowicie chodzi mi o to że nie moge zczytać wartości w engine control unit czy resetowanie pomoże i bede mógł wejść? pacjent a4 b5 95
  8. No i wszystko jasne, nie chcesz powiedzieć bo takiego sklepu nie ma, zaśmiecasz temat tylko bzdurami o sachsach za 300 zł do 1z. jeśli nie wierzysz, to Proszę o innych użytkowników forum o wypowiedzenie się o cenie oryginalnego sprzęgła jednomasowego sachs kompletu docisk tarcza łożysko oporowe do silnika 1.9 TDI A4 1995 rok. dodam jeszcze że typ silnika to 1Z oczywiście silników 1.9 tdi jest z 15 rodzajów a do różnych typów silników idą inne sprzęgła
  9. To daj namiary na sklep adres i tel.
  10. zamontowałem śruby 8.8 twardość oryginalne z pozbijanymi kantami wolałem usunąć, wiem że oryginał jest o niebo lepszy chociaż klasa ta sama, uszczelniacz na wale oczywiście został wymieniony (niestety z niewymiennym uszczelniaczem zapłaciłem 92 zł).
  11. Wiesz co ?? sprzęgło można kupić i za 100 zł a to że ktoś na aukcji napisze że jest oryginalne i nowe a Ty w to uwierzysz to jest Twoje sprawa. Pojeździj popytaj, zobaczysz jakie są ceny, ja rozumiem że narzuty w sklepach są ogromne, i nikt tu nie mówi żeby kupywać w aso, tylko przez znajomka najlepiej który siedzi w sklepie za kasą i zejdzie Ci na maxa na tym sprzęgle, i jestem na 1000% pewny w tej chwili że oryginalnego mocarnego sprzegła do silnika 1Z nie kupisz chodzi mi o firme sachs za 300 zł więc Proszę Cię, nie ośmieszaj się.
  12. a jak puści uszczelniacz na wale ??
  13. Cinio199 odpowiedział(a) na Cinio199 temat w 1.9TDI
    Tak uczynię
  14. Nie mam wyjścia założę nowe 8.8 w fabrycznych ukręciły się prawie wszystkie kanty. wiadomo że oryginał to oryginał ale nie mam zamiaru przeklinać tych śrub gdy następny raz przyjdzie mi to rozkręcać.
  15. Cinio199 odpowiedział(a) na Cinio199 temat w 1.9TDI
    Aaaaa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.