Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Woda w Bagażniku A4 Sedan


marian2007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wiem że były już tematy ale u mnie jest trochę inaczej ponieważ mam tylko wodę we wnęce na koło zapasowe dywanik i dywaniki boczne są suche .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczelności nie sprawdzałem ale próbowałem go wyciągnąć aby spuścić wodę i nie mogłem go wyciągnąć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak macie szyber to on moze byc kluczem rozwiązania problemu mianowicie rurki odprowadzające wode sa przepchane i woda splywa zamiast na zewnatrz auta to po podsufitce słupkami ''A'' i do bagażnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam szyberdachu Dodam ze auto jest bezwypodkowe kupione w salonie

---------- Post dopisany at 19:44 ---------- Poprzedni post napisany at 19:33 ----------

IMG_0726.jpg

IMG_0728.jpg

---------- Post dopisany at 19:45 ---------- Poprzedni post napisany at 19:44 ----------

IMG_0727.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem, bo mam wodę w środku klapy tylnej bagażnika, nie mam pojęcia skąd ona się tam bierze. Jedyna opcja jaka przychodzi mi do głowy to otwór na tylne lampy.

Miał ktoś taki problem?

OK, u mnie rozwiązane, wystarczyło dokręcić lampy by uszczelka doszła ;)

Edytowane przez the_beast
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem, bo mam wodę w środku klapy tylnej bagażnika, nie mam pojęcia skąd ona się tam bierze. Jedyna opcja jaka przychodzi mi do głowy to otwór na tylne lampy.

Miał ktoś taki problem?

OK, u mnie rozwiązane, wystarczyło dokręcić lampy by uszczelka doszła ;)

Też tak miałem potwierdzam tylne lampy w pokrywie bagażnika u mnie dokręcanie nie pomogło ,za to przeszło po osadzeniu ich na kleju do szyb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. 

Czy udało się znaleźć skąd brała się woda we wnęce koła zapasowego?

U mnie podobnie wszystko suche dookoła, tylko w tej wnęce. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

U mnie ciekło przez lampy zewnętrzne. Uszczelniłem je na silikonie. Teraz wskazówka dla tych, którzy będą uszczelniali swoje. Lampy zewnętrzne są mocowane przez dwa otwory w błotniku. Uszczelniamy na lampie tylko i wyłącznie miejsca wokół otworów montażowych. Lampy wewnętrzne w klapie bagażnika mają wokół obwodu uszczelki. U mnie jedna parowała. Uszczelniłem obie nakładając silikon wokół obwodu na uszczelki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMG_20171201_095730.jpg

Witam ponownie

Trzy razy uszczelniałem lampy ( silikon, klej do szyb, uszczelniacz z Casto.... ) i woda dalej zbierała się w bagażniku dokładnie tak samo jak na zdjęciach powyżej u kolegi hammerlev. Doszedłem do wniosku, że lampy są szczelne i cieknie, gdzie indziej. No i znalazłem u mnie woda ciekła do bagażnika przez odbojniki klapy bagażnika znajdujące się w tylnych błotnikach.

IMG_20171201_134724.jpg

Należy zdemontować odbojniki. Wyczyścić i odtłuścić odbojniki oraz miejsca ich mocowania na błotnikach. Posmarować uszczelniaczem i ponownie zamontować. Ja odtłuszczałem benzyną ekstrakcyjną i uszczelniłem klejem do szyb. No i cieszymy się z nareszcie suchego bagażnika:D

Pozdrawiam

Edytowane przez WOJT44
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...