Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Proszę o pomoc 00955 - Key 1; 01559 - Drivers Door; 01561 - Left Rear Door


radziodm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ostatnio podłączałem moja A4 pod kompa i wywaliło mi takie błędy:

Address 46 -------------------------------------------------------

Controller: 8E0 959 433 AS

Component: Komfortgerát T01 1210

Coding: 06976

Shop #: WSC 63251

3 Faults Found:

00955 - Key 1

35-10 - - - Intermittent

01559 - Drivers Door

60-10 - Won't Safe - Intermittent

01561 - Left Rear Door

61-10 - Won't De-Safe - Intermittent

Szukałem w necie ale nic konkretnego nie znalazłem, stąd moja prośba do Was. Dodam iż podczas zamykania drzwi z pilota kierunkowskazy nie mrygają, drzwi oraz klapa bagażnika zamykają się bez problemu. Przy otwieraniu kierunki mrygają dwa razy.

Czy macie jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

błąd dotyczy lewych tylnych drzwi, sprawdź kabelki osłonce gumowej między drzwiami a słupkiem możliwe że tam się któryś ułamał:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorzystam z tematu ponieważ mam zbliżony problem.

Vag wywala mi takie błędy:

4 Faults Found:

01559 - Drivers Door

61-00 - Won't De-Safe

01560 - Passenger Door

61-00 - Won't De-Safe

01561 - Left Rear Door

61-00 - Won't De-Safe

01562 - Right Rear Door

61-00 - Won't De-Safe

Z pilota wszystko działa cacy czyli wszystkie drzwi sie zamykają i otwierają oraz jest sygnalizacja kierunkowskazami.

Problem jest gdy musze otworzyć drzwi przyciskiem wewnątrz. Po przyciśnięciu wewnętrznego przycisku Zamknij, wszystki drzwi się zamykaja i zapala sie czerwona lampka. Jednak przy próbie otwarcia lampka gaśnie ale zadne drzwi nie otwieraja sie (słychać tylko otwarcie bagażnika).

Wiele wątków na formu wskazuje że gdzieś są uszkodzone kabeli.

Czy ktoś ma pomysł gdzie szukać przyczyny/kabli których uszkodzenie spowoduje problemy we wszystkich drzwiach? (żeby nie sprawdzac wszystkich osobno bo w taki zbieg okoliczności nie chce mi się wierzyć)?

Jeszcze kombinuje z kodowaniem (wyliczam od nowa) poniewaz obecnie mam 08026 które kompletnie nie wiem co oznacza. Czy w tym wypadku kodowanie moze mieć jakies znaczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o błąd 01561 to jeżdżę z takim od łuższego czasu i nie zuważyłem nic niepokojącego. Co jakis czas kasuję ten błąd i to wszystko, nie mam żadnych problemów z drzwiami. Chyba, że u ciebie coś się dzieje nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał wyżej wydaje mi się że przez te tematy błędy mam taki problem:

Z pilota wszystko działa cacy czyli wszystkie drzwi sie zamykają i otwierają oraz jest sygnalizacja kierunkowskazami. Problem jest gdy musze otworzyć drzwi przyciskiem wewnątrz. Po przyciśnięciu wewnętrznego przycisku Zamknij, wszystki drzwi się zamykaja i zapala sie czerwona lampka. Jednak przy próbie otwarcia lampka gaśnie ale zadne drzwi nie otwieraja sie (słychać tylko otwarcie bagażnika).

Pakotomasz a możesz sprawdzić czy lewe tylne drzwi otwierają Ci się po tym jak otworzysz wszystkie za pomocą przycisku w drzwiach kierowcy (wcześniejsze zamknięcie również przyciskiem)?

Edytowane przez troylee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat - mam sytuację identyczną jak troylee.

Błędy zczytane przez VAG:

01559 - Drivers Door

61-00 - Won't De-Safe

01560 - Passenger Door

61-00 - Won't De-Safe

01561 - Left Rear Door

61-00 - Won't De-Safe

01562 - Right Rear Door

61-00 - Won't De-Safe

Z pilota mogę otworzyć i zamknąć samochód bez żadnych problemów.

Z przycisku w środku (niezależnie czy drzwi kierowcy czy pasażera) mogę wszystko zamknąć, ale przy próbie otwarcia gaśnie tylko lampka i słychać jakby cykniecie w zamkach, ale żadne drzwi się nie odbezpieczają. Tak samo nie da się ich otworzyć z zewnątrz. Zostaje albo otwarcie z pilota, albo podwójne pociągnięcie klamki od środka.

Edit.

Ostatnio wymieniłem zamek prawych tynych drzwi i jest ok. Znaczy tylko te drzwi działają poprawnie i w VAGu nie ma już błędu na te drzwi.

Zamek identyczny jak zamontowany wcześniej.

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Snorky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...