Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 2.4 benz + lpg] Czarny ALF

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

autko było dzień wcześniej myte, przejechane tylko do Szklarskiej i spowrotem:decayed:

bixy najchętniej zamontowałbym już, ale nie mam niestety czasu:kwasny: cały czas auto w ruchu

---------- Post dopisany 10-02-2014 at 17:56 ---------- Poprzedni post napisany 19-01-2014 at 11:32 ----------

nie ma to jak mieć w krótkich długie a w długich krótkie :facepalm:

100_7404.jpg

jutro rezania ciąg dalszy, trzeba poprawić elektrykę:wink:

Opublikowano

Długie zostawiasz bixa+h7 czy sam bix? Polecam tą pierwszą opcje:naughty:

Opublikowano
Długie zostawiasz bixa+h7 czy sam bix? Polecam tą pierwszą opcje:naughty:

:thumbdown:

Opublikowano
  • Autor
Długie zostawiasz bixa+h7 czy sam bix? Polecam tą pierwszą opcje:naughty:

:thumbdown:

arre czemu nie? długie mają jak najwięcej oświetlić :wink: żarówki mam włożone ale na razie nie podłączone, jeszcze nie wiem jak zostawię.

Opublikowano
Długie zostawiasz bixa+h7 czy sam bix? Polecam tą pierwszą opcje:naughty:

:thumbdown:

arre czemu nie? długie mają jak najwięcej oświetlić :wink: żarówki mam włożone ale na razie nie podłączone, jeszcze nie wiem jak zostawię.

masz bixa to w nocy dajesz ksenonem o ile sa dobre zarniki i przetwornice... po h robic bixa i szmacic go zoltymi h7?

w miejsce dlugich dajesz drl-e i oszczedzasz zenona i przetwornice w dzien kiedy najwiecej sie jezdzi...

:guma:

Opublikowano
  • Autor
Długie zostawiasz bixa+h7 czy sam bix? Polecam tą pierwszą opcje:naughty:

:thumbdown:

arre czemu nie? długie mają jak najwięcej oświetlić :wink: żarówki mam włożone ale na razie nie podłączone, jeszcze nie wiem jak zostawię.

masz bixa to w nocy dajesz ksenonem o ile sa dobre zarniki i przetwornice... po h robic bixa i szmacic go zoltymi h7?

w miejsce dlugich dajesz drl-e i oszczedzasz zenona i przetwornice w dzien kiedy najwiecej sie jezdzi...

:guma:

nie jestem fanem drl-i, zobaczymy co czas pokaże, na razie h7 jest odłączone:wink:

Opublikowano

na dobrych led h7 w miejscu h7 jak dla mnie wyglada za***iście.... tylko taka zarowka kosztuja za sztuke 40-50plnow

i leje na glowe wszelakie paski i inne wiejskie drl-e :grin:

Opublikowano
  • Autor

może kiedyś:wink: na razie trzeba ogarnąć to co jest

Opublikowano

tak swieca dobre drl-e

drle.jpg

Opublikowano
  • Autor
:wink: po dzisiejszym dniu dosc mam tych lamp, na razie chce żeby poprostu działały:grin:
Opublikowano
:wink: po dzisiejszym dniu dosc mam tych lamp, na razie chce żeby poprostu działały:grin:

miernik Panie trzeba sobie kupic w castoramie za 15 zl :grin:

Opublikowano
  • Autor

spoko spoko już działają :decayed:

---------- Post dopisany at 16:39 ---------- Poprzedni post napisany at 12:05 ----------

IMAG0762.jpg IMAG0763.jpg

Opublikowano

noo odrazu inne auto:thumbup1: jakoś tak dziwnie z czarnym grillem:wink:

postojówki jednej nie masz:decayed:

Opublikowano
  • Autor
noo odrazu inne auto:thumbup1: jakoś tak dziwnie z czarnym grillem:wink:

postojówki jednej nie masz:decayed:

spaliła się w akcji:grin: grill wygląda super, tylko znaczek OOOO jakiś taki wyblakły:wink:

ale najważniejsze, że nareszcie założone i działają :banan:

teraz czekamy na kiere :banan::banan::banan:

Opublikowano

a tak w ogóle to zdejm te kołpaki:decayed: kiera pewnie esowa poliftowa?:naughty:

Opublikowano
spoko spoko już działają :decayed:

---------- Post dopisany at 16:39 ---------- Poprzedni post napisany at 12:05 ----------

http://s30.postimg.org/532n8ll2l/IMAG0762.jpg http://s8.postimg.org/uk8pq3135/IMAG0763.jpg

:thumbup1: niezle :kox:

teraz do szczescia zostaly siki i halogieny :jerk:

Opublikowano
  • Autor
a tak w ogóle to zdejm te kołpaki:decayed: kiera pewnie esowa poliftowa?:naughty:

kołpaki pordzewiałe felgi przykrywają:decayed:

spoko spoko już działają :decayed:

---------- Post dopisany at 16:39 ---------- Poprzedni post napisany at 12:05 ----------

http://s30.postimg.org/532n8ll2l/IMAG0762.jpg http://s8.postimg.org/uk8pq3135/IMAG0763.jpg

:thumbup1: niezle :kox:

teraz do szczescia zostaly siki i halogieny :jerk:

dzięki, spryski będą ale raczej na następną wypłatę :grin:

Opublikowano
a tak w ogóle to zdejm te kołpaki:decayed: kiera pewnie esowa poliftowa?:naughty:

kołpaki pordzewiałe felgi przykrywają:decayed:

spoko spoko już działają :decayed:

---------- Post dopisany at 16:39 ---------- Poprzedni post napisany at 12:05 ----------

http://s30.postimg.org/532n8ll2l/IMAG0762.jpg http://s8.postimg.org/uk8pq3135/IMAG0763.jpg

:thumbup1: niezle :kox:

teraz do szczescia zostaly siki i halogieny :jerk:

dzięki, spryski będą ale raczej na następną wypłatę :grin:

a spryski caly zderzak ? czy jakis patencik bo tez mysle o nich ??

Opublikowano
  • Autor
a tak w ogóle to zdejm te kołpaki:decayed: kiera pewnie esowa poliftowa?:naughty:

kołpaki pordzewiałe felgi przykrywają:decayed:

spoko spoko już działają :decayed:

---------- Post dopisany at 16:39 ---------- Poprzedni post napisany at 12:05 ----------

http://s30.postimg.org/532n8ll2l/IMAG0762.jpg http://s8.postimg.org/uk8pq3135/IMAG0763.jpg

:thumbup1: niezle :kox:

teraz do szczescia zostaly siki i halogieny :jerk:

dzięki, spryski będą ale raczej na następną wypłatę :grin:

a spryski caly zderzak ? czy jakis patencik bo tez mysle o nich ??

spryski najprawdopodobniej wlecą te na stary zderzak: Spryskiwacze Reflektorów ( XENON ) - Model III (3954770016) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany 17-02-2014 at 14:39 ---------- Poprzedni post napisany 13-02-2014 at 15:18 ----------

przyszła paczuszka :banan::banan::banan:

IMAG0777.jpg

auto jednak jest u lakiernika, w związku ze szkodą z przed świąt, więc na montaż trzeba poczekać:kwasny:

---------- Post dopisany 19-02-2014 at 12:03 ---------- Poprzedni post napisany 17-02-2014 at 14:39 ----------

Wpadły jeszcze eibachy -30mm z amorami :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.