Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Cykanie w kole LEWE


ŁukaszA4s

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie wiem jak to nazwać cyka w lewym przednim kole tak jak by coś przeskakiwało to nie przegub tak mi sie wydaje na skręconych kołach nie strzela ja też jade i dodaje gazu to słychac takie przeskoczenie tylko raz no i jak ruszam normalnie to jest to samo co to kurcze jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najmniej mozliwe ale jednak moze byc klocek w jarzmie jak masz wyroboine to moga wali jak ruszasz i jak cofniesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyka tylko w trakcie ruszania i w trakcie hamowania hmm nie wydaje mi sie klocki sztywno ułożone są zobaczę jutro przegub jak są minimalne luzy można go jeszcze dopuścić do jazdy hmm ale jeśli to przerób walił by na skręconych a na skręconych można powiedzieć we niee tak głośno cyka może być łożysko mackpersona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a też to sprawdze nagrałem cykanie dzis ale nic z tego bo w telefonie wyszło jak by to był przegub

---------- Post dopisany 22-11-2013 at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany 18-11-2013 at 18:07 ----------

no Więc dziś wszystko rozebrałem co do cna wszystko było dobrze zero luzu nic i myślałem ze po złożeniu na nowo będzie dobrze no i nic co najlepsze udało mi sie mniej więcej zlokalizować ten dźwięk to nic w kole to idzie gdzie z dołu hmm jak to wytłumaczyć przy wahaczu lewym jak i prawym dolnym tył są takie gumy 3 albo 2 śruby na 13 klucz a druga po środku jakaś większa i ta jak taki grzybek czy coś i wydaje mi się ze z tego idzie ten dźwięk Pytanie co to jest :) jutro dla pewności pojadę na diagnostykę

---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:06 ----------

i_sheriff_859_oslona_podwozia_stal_tloczona_volk.jpg

Wydaje mi sie ze to jest to jakaś poduszka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale takie w necie wyhaczyłem ta łapa czy poducha silnika jest blisko wahacza lewy dolny tył

---------- Post dopisany 24-11-2013 at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany 23-11-2013 at 09:14 ----------

no PQnowie na nie

i_sheriff_859_oslona_podwozia_stal_audi_a4_8d2_b.jpg

biesko zaznaczone too co to jest? wydaje mi sie ze dzwięk wydobywa się z tego takie strzelanie jak by przegub

a na biało wydaje mi sie są to poduszki silnika tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuj podokrecac te sruby od łap silnika moze sie poluzowały ja nie widze nic na niebiesko ale wszystko co jest zaznaczone to poduszki skrzyni i silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te sruby co masz po trzy z kazdej stony dwie 13 i jedna na klucz chyba 18 dokrec je dobrze tylko samochód ma stac na kołach i bedzie dobrze, chociaz ja obstawiam dolne wahacze "banany"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...