Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] zmiana turbiny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam pytanie odnosnie zmiany turbiny z 90km 1z na turbine 110km czy są jakieś problemy co trzeba zrobic ,przerobić ?

Opublikowano

jest duzo problemów :!:

Opublikowano

hmm no ale jakich ?

Opublikowano

technicznych

Opublikowano

darecki84, proponowalbym Ci zrobic programik, zmienic wtryski na AFN i autko bedzie bardzo ladnie latac

Opublikowano
Witam mam pytanie odnosnie zmiany turbiny z 90km 1z na turbine 110km czy są jakieś problemy co trzeba zrobic ,przerobić ?

w telegraficznym skrócie :

nowe turbulum, nowy N75,cała instalacja podciśnieniowa, przewód smarujacy, przewód odpływowy,kolektor wydechowy,nowy ECU,program co by tym sterował i pewnie wiele innych pierdół ....

P.S ale sa ludzie którzy to zrobili i sobie chwala ...... :diabelek:

Opublikowano

ja robilem 1 dzien roboty

Opublikowano

no i jak takie to straszne jak piszą ?

Opublikowano
nowy ECU

właśnie tego nie byłem pewien, dlatego usunąłem swój post :027:

A nie jest tak, że tam były różne montowane i czasem wystarczy soft ?

Opublikowano
nowy ECU

właśnie tego nie byłem pewien, dlatego usunąłem swój post :027:

A nie jest tak, że tam były różne montowane i czasem wystarczy soft ?

napisałem ogólnie ... kwestia sprawdzenia jakie jest ECU .... ;)

Opublikowano
napisałem ogólnie ... kwestia sprawdzenia jakie jest ECU ....

ok, got it man

w moim poście, który usunąłem, napisałem tylko : nowy soft. Ale zacząłem kombinować i wyszło mi, że to coś za mało może być :027:

Odległość z Jaworzna do Katowic wynosi ok. 20 km
podaję za wikipedią.

Także darecki84 podjedź do MT Katowice (Aligator), porozmawiaj i będziesz wiedział co i jak (oraz koszta) - taka moja propozycja.

No i nie omieszkaj opisać co zamierzasz na forum :028:

Opublikowano

a dzie to się w Katowicach znajduje ? a co kombinuje hmm ?

Opublikowano
a co kombinuje hmm ?

Ja zacząłem kombinować (nie byłem pewien jednej rzeczy)... Nie zrozumiałeś mnie ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nie chce zaczynac nowego tematu wiec pozwolilem sie podlaczyc do tego. Zastanawia mnie jedna rzecz. Moja niunia ma nalatane okolo 265 tys km (1,9 AFN standardowy) O ile od 5 tys km jestem jej wlascicielem i przestrzegam sumiennie pamietnych 10 przykazan o tyle za diabla nie wiem kto co robil wczesiej z tym samochodem ( przy czym ma on opinie zadbanego ) Ostatnio czytalem historie lozyska w turbinie kolegi Murzyna, i az sie zalamalem bo nie sadzilem ze awaria turbiny moze zniszczyc silnik. No wiec stad moje pytanie. Czy jest jakas metoda na zabezpieczenie sie przed zniszczeniem silnika przez turbine w razie jej wysrania sie? Da sie to jakos przewidziec? A moze poporstu ja profilaktycznie wymienic po takim przebiegu? (jaki koszt orientacyjnie)

Opublikowano

suszarę kupisz za około 800-1500 zeta (regenerowaną)

nowa kosztuje dla przykładu 5975 zł

Opublikowano
nowa kosztuje dla przykładu 5975 zł

nie wiem skąd masz takie informacje. Nowy garett22 już z całym orurowaniem i zamontowaniem w Comsportach albo Master'sach to koszt 4000-4500zł zależy jak się dogadasz.

Opublikowano
Nowy garett22

na pewno ? A to nie czasem hybryda Micz ? ;)

Cenę 5 klopsów Morgoth pewno wziął chocby z InterCarsa... Tak mi się wydaje.

Taka jest cena nowej turbiny w ASO.

Opublikowano

pre_pl, nie nie nie :P ja jak będzie dobrze będę miał hybryde :P Ale cena która podałem to cena Master'sa w Katowicach i Compsportu w Bielsku. Tyle sobie życzą za nową turbinę już z robocizną :)

Opublikowano

cena którą podałem to nowa suszara w ASO "Sobiesław Zasada Warszawa"

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.