Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z podłączeniem hert dsk 130.3


MANIUNI89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak w temacie,

https://www.google.pl/search?q=hertz+dsk+130.3&espv=210&es_sm=93&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=zN2IUr7SIYXy7Aa2ooDIDg&ved=0CAkQ_AUoAQ#facrc=_&imgdii=_&imgrc=iO4MZk6JPCf3JM%3A%3BNlppzwkXLnN58M%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.hifi-station.hu%252Fdealer%252Fpic%252Fprod_big%252F6245.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.hififutar.hu%252Findex.php%253FP%253D1%2526FK%253D3%2526ID%253D6245%2526TN%253DHertz%252520DSK%252520130.3%3B800%3B600

wiem że pod zwrotnice podłączam woofer i tweeter, ale nie wiem później gdzie podłączyć zwrotnice czy to pod wejscie pod ori glosniki w boczkach czy pod radio. Niby w boczku gdzie mialem podlaczone ori glośniki byly 2 kable niebiesko-bialy i niebieski.

POMOZCIE JAK TO PODŁACZYC.

Ja podłączylem nastepujaco:

- pod zwrotnice tweeter i woofer i nastepnie zwrotnice w kostke z ori wtyczki pod glosnik w boczek. Efekt tweetery graja znakomicie i glosno, a woofer gra lecz nie ma basu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woofer masz zabudowany? tzn w boczku bo jeśli nie to nie zagra dobrze. Podłączone masz dobrze. Polaryzacja prawidłowo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woofer to sam wiesz, ze mozesz wkrecic w boczek za maskownica glosnika,nie wiem jak sprawdic polryzacje, bo nie mam na wooferze plusa czy minusa, ale zmieniam raz tak, raz tak i czasem lepiej slychac glos, a raz bass, ale tak i tak jest cienko i pierdzi.. Poradz cos:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oba tak kiepsko grają? Proponuje woofer zamontować na sztuke w jakąś skrzynke i sprawdzić ja gra. Co do montażu ich w drzwi to bez wygłuszenia nie bedzie efektu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i masz racje, ze bez wygluszenia bedzie lipa, ale wrzuce ja w skrzynke i zobacze. Myslalem, aby w kostke iso cos poprobowac wpiac i bedzie lepiej:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nic nie zmieni radio masz ori czy inne ? zerknij tu http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-wygluszenie-drzwi-montaz-glosnika-13cm-5981/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze pierdziec przez to, ze nie wygluszone[?] kiedys w golfie wygluszalem ale tylko zewnetrzna blacze bez zamykania i bylo nieco nieco lepiej:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak już bedzie porządne wygłuszenie to jeszcze trzeba się uzbroić w cierpliwość do czasu , kiedy głośniki sie wygrzeją . Dopiero po właściwym wygrzaniu będzie słyszalny midbass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak przedmówcy napisali, nowy głośnik musi sie "wygrzać" tak wiec z dnia na dzien Bassik bedzie lepszy.

Zwienczeniem dobrego basu, jak i Twoj banan na Twarzy, bedzoe dopiero do wygluszeniu furtek specjalnymi matami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje koledzy:) Właśnie zauważam minimalną poprawę w drżeniu blachy heheh:decayed: Basik dopiero sie naradza:decayed:

---------- Post dopisany 21-11-2013 at 15:43 ---------- Poprzedni post napisany 20-11-2013 at 15:19 ----------

Dzis włożyłem w tylną półkę DCX 130 i powiem wam, że nie spodziewałem się takiego efektu, jest zajebicho:decayed: teraz zastanawiam sie czy warto kupowac skrzynie basowa. Niby to glosniki 13, ale daja rade a co pomyslec o 165 Hertza, dawaly by rade :decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co komu potrzebne, ja jestem zadowolony z efektów, ale w późniejszym terminie dojdzie i sub, ale to nie prędko:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...