Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stuki metaliczne w czasie jazdy na "luzie"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Bede rezal, a jak cos to mi skrzynki szukajcie panowie :(

Gdzie na wlepce jest oznaczenie skrzyni?

:banghead: jak nie urok to za duzy otwór. ........

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

---------- Post dopisany 23-11-2013 at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany 20-11-2013 at 23:04 ----------

Temat ogarniety, moim zdaniem jak na taka sytuacje robota profi, okolo 5 godzin, nr czesci ori wstawie jutro, z ciekawostek dodam iz powinna byc na to akcja serwisowa bo czesci zamówione po nr ori, przyszly "poprawione" z czego wnioskuje ze wada jest fabryczna/techniczna

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Opublikowano
  • Autor

Ja Grzes juz pisze na goraco wklejam

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

---------- Post dopisany at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany at 21:24 ----------

012409387 AN podkladka dystansowa - najlepiej zakupic 3 szt, a ile nam bedzie potrzeba stwierdzimy po demontazu przedłużenia polosi z lozyskiem

0B4409 294 łożysko kulkowe widoczne na zdjeciu w obudowie skrzyni

0B4409 297 pierscien zabezpieczający lozysko na półosi

0B4409 175 C pokrywa przekładni głównej - ta czesc przy zamowieniu zmienia literke ostatnią i pokrywa przychodzi poprawiona...

Z rezania zdjec niestety nie mam bo sobota pospiech i lapy uwalone, ale jak komus sie trafi podam wszystko, i patent, bo metoda naprawy zalezy od stanu wyrobienia gniazda lozyska.

Czasem wystarczy napunktowanie i "amerykanski klej do spawania glowic" , a tak jak w moim przypadku trzeba dorobic pierscien dystansujacy....

:(

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Opublikowano

Ile Cie wyniosło wszytko? Rozumiem, że oprócz tych części, które napisałeś, trzeba było jeszcze coś robić przy gnieździe łożyska?

Opublikowano
  • Autor
Ile Cie wyniosło wszytko? Rozumiem, że oprócz tych części, które napisałeś, trzeba było jeszcze coś robić przy gnieździe łożyska?

Poszło na PW :wink:

Trudno mi wycenic własna prace, bo pewnie sam sobie bym się nie wypłacił :polew:

Opublikowano
Ile Cie wyniosło wszytko? Rozumiem, że oprócz tych części, które napisałeś, trzeba było jeszcze coś robić przy gnieździe łożyska?

Poszło na PW :wink:

Trudno mi wycenic własna prace, bo pewnie sam sobie bym się nie wypłacił :polew:

Co to jakaś tajemnica jak to było naprawione ??? cel zarobkowy ????

Opublikowano
  • Autor
Ile Cie wyniosło wszytko? Rozumiem, że oprócz tych części, które napisałeś, trzeba było jeszcze coś robić przy gnieździe łożyska?

Poszło na PW :wink:

Trudno mi wycenic własna prace, bo pewnie sam sobie bym się nie wypłacił :polew:

Co to jakaś tajemnica jak to było naprawione ??? cel zarobkowy ????

Nr czesci podalem , ceny tez.

Robilem to sam, to co mam Wam napisac ? Mi to zajelo ok 4 godziny. Zdjec nie mam z pracy procz te ktore wkleilem..

:banghead:

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

---------- Post dopisany at 18:18 ---------- Poprzedni post napisany at 18:12 ----------

Ile Cie wyniosło wszytko? Rozumiem, że oprócz tych części, które napisałeś, trzeba było jeszcze coś robić przy gnieździe łożyska?

Poszło na PW :wink:

Trudno mi wycenic własna prace, bo pewnie sam sobie bym się nie wypłacił :polew:

Co to jakaś tajemnica jak to było naprawione ??? cel zarobkowy ????

Nr czesci podalem , ceny tez.

Robilem to sam, to co mam Wam napisac ? Mi to zajelo ok 4 godziny. Zdjec nie mam z pracy procz te ktore wkleilem..

:banghead:

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Poza tym, mechanikiem nie jestem, lubie grzebac, a w tym akurat przypadku warto bylo, znajac mechanikow powiedzieli by, ze sie nie da, bo wola pewna robote... a ja zamiast na skrzynie wole nowe fotele :D

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Opublikowano
Ile Cie wyniosło wszytko? Rozumiem, że oprócz tych części, które napisałeś, trzeba było jeszcze coś robić przy gnieździe łożyska?

Poszło na PW :wink:

Trudno mi wycenic własna prace, bo pewnie sam sobie bym się nie wypłacił :polew:

Co to jakaś tajemnica jak to było naprawione ??? cel zarobkowy ????

Nr czesci podalem , ceny tez.

Robilem to sam, to co mam Wam napisac ? Mi to zajelo ok 4 godziny. Zdjec nie mam z pracy procz te ktore wkleilem..

:banghead:

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

---------- Post dopisany at 18:18 ---------- Poprzedni post napisany at 18:12 ----------

Ile Cie wyniosło wszytko? Rozumiem, że oprócz tych części, które napisałeś, trzeba było jeszcze coś robić przy gnieździe łożyska?

Poszło na PW :wink:

Trudno mi wycenic własna prace, bo pewnie sam sobie bym się nie wypłacił :polew:

Co to jakaś tajemnica jak to było naprawione ??? cel zarobkowy ????

Nr czesci podalem , ceny tez.

Robilem to sam, to co mam Wam napisac ? Mi to zajelo ok 4 godziny. Zdjec nie mam z pracy procz te ktore wkleilem..

:banghead:

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Poza tym, mechanikiem nie jestem, lubie grzebac, a w tym akurat przypadku warto bylo, znajac mechanikow powiedzieli by, ze sie nie da, bo wola pewna robote... a ja zamiast na skrzynie wole nowe fotele :D

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Faktycznie tak jest z mechanikami i nieraz lepiej samemu.

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Od samego zakupu auta prześladuję mnie ten sam odgłos. Byłem pewien, że to jakiś plastik się tłucze, ale wczoraj przy wymianie opon zacząłem szukać luźnych elementów, no i znalazłem... Flansza skrzyni lata jak szalona i obija się o obudowę. Nie wiem ile tam jest luzu ale na oko z 10mm (góra dól). Rozumiem, że pomimo części w nowej kondycji, może być problem z wyrobionym gniazdem przez co będzie trzeba dorobić jakiś pierścień dystansujący? Co do naprawy trzeba odkręcić przegub wewnętrzny, i wyjąć całą ośkę idącą do skrzyni biegów ? (olej się nie wyleje ze skrzyni ? )

Opublikowano
  • Autor

Nie wyleje sie, jest to przedluzenie polosi, zamow nowe lozysko i nowa blache dociskajaca lozysko, zmierz luz sie zrobil.

Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.