Skocz do zawartości
IGNOROWANY

rejestracja motoru wyrejstrowaneg z ucietym dowodem


15lolo

Rekomendowane odpowiedzi

mowa o mz trophy jest umowa jest dowod (z uciętym rogiem ) jak to ugryźć aby zarejstrowac na zołte lub biale blachy jak się da ktoś miał z kolegów miał styczność? jakas rada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Dwa lata temu rejestrowałem tak wsk-e, motor był mojego ojca od nowości, spisaliśmy umowę darowizny, do tego miałem tylko kartę gwarancyjną z jego nazwiskiem, nie miałem dowodu rej. Poszedłem do wydziału komunikacji tam w księgach odnaleźli notę, że kiedyś ten motor był zarejestrowany, że na niego i że wyrejestrowany wtedy i wtedy i powiedzieli mi, że do wyrejestrowanego pojazdu potrzebny jest papier od rzeczoznawcy, ale nie jakiegokolwiek tylko zrzeszony w PZMocie musi być. Kontakt dorwałem załatwiłem. U rzeczoznawcy kosztowało to 250zł, do tego przegląd i ubezpieczenie przed pójściem do wydziału- tak właśnie w tej kolejności. No i reszta w wydziale komunikacji. To było na białe tablice bo mniej zachodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idź do Wydziału Komunikacji to się dowiesz. Kiedyś była możliwość wyrejestrowania i wtedy leciał róg. Teraz pewnie aktualny przegląd i nowy dowód wydadzą. Kolega junaka zarejestrował z papierami ze złomu że ramę kupił i jeździ.

Sony Xperia Tapatalk 4 Pro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wydzial to obyczaj odnośnie opinie masz jakaś kopie co było tam zawarte jaka tresc , do wydzialu wpadne lada dzień ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wydzial to obyczaj odnośnie opinie masz jakaś kopie co było tam zawarte jaka tresc , do wydzialu wpadne lada dzień ;)

Nie wiem czy to było do mnie, ale jeśli chodzi o opinie od rzeczoznawcy to mam kopie (oryginał w wydziale został), jak mi powiedzieli to w przypadku pojazdu wyrejestrowanego, aby go zarejestrować powtórnie to właśnie trzeba opinii, że pojazd jest unikatowy, zabytkowy albo inne coś tam. Właśnie ta opinia zawiera dane techniczne pojazdu, stwierdzenie że jest sprawny, oryginalny, no i uznaję się go za unikatowy, w opinii też są zdjęcia i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...