Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 b5 2.4 v6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No to już jutro, czyli sterownik Stag 300 , wtryski hanki albo barracudy, a reduktor AC R01 , chyba że ktoś coś innego doradzi to śmiało pisać, do jutra dużo czasu jeszcze. ;)

---------- Post dopisany 30-11-2013 at 10:16 ---------- Poprzedni post napisany 25-11-2013 at 21:59 ----------

No więc tak, instalacja założona, ale kurna jak samochód się rozgrzeje do 90 stopni, zgasze go i potem ciężko pali, tzn. odpali na tysiąc obrotów wskoczy i sam gaśnie, nie mam pojęcia czemu a po drugie wyszło mi na trasie spalanie 11l gazu przy jeździe 100km/h, unormuje się to jakoś? Będzie mniej palił?

Opublikowano

ale to znowu nie taki tragiczny wynik, mi udało się zejść przy 2.6 do 10 litrów w trasie. A co do odpalania to może gaz puszcza w kolektor i przez to tak jest. A jak jesteś niezadowolony ze spalania to do gazownika na kompa i korekte.

Opublikowano
  • Autor

Gdy odstawiałem auto do gazownika dałem mu nowy, zapakowany filtr powietrza żeby od razu go wymienił i na nim gaz mi ustawił. Nie wymienił go, dziś odkręciłem tą całą "puszke" , wyjąłem filtr a on taki zaj3bany że szok ... A chyba powinien na nowym, czystym filtrze gaz ustawić czy nie?

Opublikowano

Wiesz co niekoniecznie ale nie zaszkodziłoby wymienić to czyli gazownik sobie go zachował dla siebie co za ludzie najlepiej to samemu takie pierdolki wymieniac

Naklepane z my Lumia 610 using Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Nie, nie. Gazownik go nie zachował dla siebie. Dałem mu żeby go wymienił od razu jak będzie gaz zakładał ale on nie wymienił go i tam gdzie ten filtr mu w audiku zostawiłem tam leżał. :)

Opublikowano

spoko czyli sie mu nie chciało, bo to tyle roboty ze hej hehe:)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
No to już jutro, czyli sterownik Stag 300 , wtryski hanki albo barracudy, a reduktor AC R01 , chyba że ktoś coś innego doradzi to śmiało pisać, do jutra dużo czasu jeszcze. ;)

---------- Post dopisany 30-11-2013 at 10:16 ---------- Poprzedni post napisany 25-11-2013 at 21:59 ----------

No więc tak, instalacja założona, ale kurna jak samochód się rozgrzeje do 90 stopni, zgasze go i potem ciężko pali, tzn. odpali na tysiąc obrotów wskoczy i sam gaśnie, nie mam pojęcia czemu a po drugie wyszło mi na trasie spalanie 11l gazu przy jeździe 100km/h, unormuje się to jakoś? Będzie mniej palił?

Mam ten zestawik co ty na wtryskach hana, niestety mam zle doswiadczenia, 6 regulacji za mna i albo pali jak smok albo faluja obroty. Nawet jak ustawia wszystko to po paru miesiacach mapa sie rozjezdza. Montowane w sieci staga wiec nie chalupnicza robota i wydawalo by sie ze wszystko powinno byc ok a jednak nie. Ah no i jeden wtrysk byl wymieniany na gwarancji bo padl po 4mc. No ale miejmy nadzieje ze u ciebie obejdzie sie bez takich akcji.powodzenia

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.