Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 b5 2.4 v6


Świstak.

Rekomendowane odpowiedzi

No to już jutro, czyli sterownik Stag 300 , wtryski hanki albo barracudy, a reduktor AC R01 , chyba że ktoś coś innego doradzi to śmiało pisać, do jutra dużo czasu jeszcze. ;)

---------- Post dopisany 30-11-2013 at 10:16 ---------- Poprzedni post napisany 25-11-2013 at 21:59 ----------

No więc tak, instalacja założona, ale kurna jak samochód się rozgrzeje do 90 stopni, zgasze go i potem ciężko pali, tzn. odpali na tysiąc obrotów wskoczy i sam gaśnie, nie mam pojęcia czemu a po drugie wyszło mi na trasie spalanie 11l gazu przy jeździe 100km/h, unormuje się to jakoś? Będzie mniej palił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to znowu nie taki tragiczny wynik, mi udało się zejść przy 2.6 do 10 litrów w trasie. A co do odpalania to może gaz puszcza w kolektor i przez to tak jest. A jak jesteś niezadowolony ze spalania to do gazownika na kompa i korekte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy odstawiałem auto do gazownika dałem mu nowy, zapakowany filtr powietrza żeby od razu go wymienił i na nim gaz mi ustawił. Nie wymienił go, dziś odkręciłem tą całą "puszke" , wyjąłem filtr a on taki zaj3bany że szok ... A chyba powinien na nowym, czystym filtrze gaz ustawić czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co niekoniecznie ale nie zaszkodziłoby wymienić to czyli gazownik sobie go zachował dla siebie co za ludzie najlepiej to samemu takie pierdolki wymieniac

Naklepane z my Lumia 610 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie. Gazownik go nie zachował dla siebie. Dałem mu żeby go wymienił od razu jak będzie gaz zakładał ale on nie wymienił go i tam gdzie ten filtr mu w audiku zostawiłem tam leżał. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już jutro, czyli sterownik Stag 300 , wtryski hanki albo barracudy, a reduktor AC R01 , chyba że ktoś coś innego doradzi to śmiało pisać, do jutra dużo czasu jeszcze. ;)

---------- Post dopisany 30-11-2013 at 10:16 ---------- Poprzedni post napisany 25-11-2013 at 21:59 ----------

No więc tak, instalacja założona, ale kurna jak samochód się rozgrzeje do 90 stopni, zgasze go i potem ciężko pali, tzn. odpali na tysiąc obrotów wskoczy i sam gaśnie, nie mam pojęcia czemu a po drugie wyszło mi na trasie spalanie 11l gazu przy jeździe 100km/h, unormuje się to jakoś? Będzie mniej palił?

Mam ten zestawik co ty na wtryskach hana, niestety mam zle doswiadczenia, 6 regulacji za mna i albo pali jak smok albo faluja obroty. Nawet jak ustawia wszystko to po paru miesiacach mapa sie rozjezdza. Montowane w sieci staga wiec nie chalupnicza robota i wydawalo by sie ze wszystko powinno byc ok a jednak nie. Ah no i jeden wtrysk byl wymieniany na gwarancji bo padl po 4mc. No ale miejmy nadzieje ze u ciebie obejdzie sie bez takich akcji.powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...