Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHL] Czy ktos z klubu jezdzi jak wariat?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szare a4 variant kolo 20:30 wyjazd z malego ronda kolo geanta w kraku. Jade z 40 delikatnie i moze na 15m przed rondem zaczyna mnie wyprzedzac szare a4.... na rondzie juz 2 auta.... ja dohamowalem a tamten na farta sie wcisnol miedzy nie(doslownie moze na 2m przed rondem skonczyl wyprzedzanie a padal deszcz...) zaczeło sie trąbienie. ZAraz po opuszczeniu ronda znowu wyprzedzal... chcialem spisac numery bo bylo to bardzo podejrzane ze ktos tak dopitalal.... Jakby "gorące" auto :/ ;/ ;/ :kwasny: Oby tylko Ktos komu na chwile sie wyobraznia skonczyla....

Opublikowano

ale żeby to był ktoś komu rzeczywiście sie na chwile skończyła ale na chwile i już wsie mu to nie powtórzy...

Opublikowano

Moze zona rodzila i sie spieszyl :tongue4:

Opublikowano

Moze zona rodzila i sie spieszyl :tongue4:

to jak to w tvnturbo w "piracie" by powiedzieli:

cytuję: "to żona napewno chce żeby pan dotarł do niej cały i zdrowy"

:polew:

Opublikowano

ciekawe kto kto to znam takie A4 :gwizdanie:

Opublikowano
ciekawe kto kto to znam takie A4

to pochwal się kto się bawi w Kubice

Opublikowano

Wyobraznia niektorych a dokladniej jej brak dobija mnie. Tak jak kolega zauwazyl wciskaja sie na centymetry a potem widzimy statystyki wypadkow i ofiar :)

youtube to wylengarnia idiotów

Opublikowano

Nie ma Audi A4 Variant... :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

ciekawe kto kto to znam takie A4 :gwizdanie:

K...sa? :mysli:

Opublikowano

ciekawe kto kto to znam takie A4 :gwizdanie:

K...sa? :mysli:

:mysli: możliwe
Opublikowano

a miał zielone klocki? :naughty:

Opublikowano

miał i płąnące zielone :polew: dzisiaj go spytam :mysli: grin fasy :polew:

Opublikowano
  • Autor

nie no naprawde to co ktos zrobil tym avantem bylo poprostu glupie.... ciekawe jak by sie to skonczylo jakbym przyspierszyl (bo ja go nie widzialem nie spodziewalem sie ze ktos w takim miejscu bedzie wyprzedzac i to na takiej pogodzie....) zaraz przed rondem skonczyl wyprzedzanie auta na rondzie a on zadowolony wpada na rondo i na zletki sie tam lapie.... wyjechal z ronda zaczol wyprzedzac.....potem juz goscia nie widzialem....Jakbym jechal 5km wiecej to gosc laduje na aucie na rondzie.... no to wygladalo jak mega wfart.... dupe tego avanta to az wykrecilo bo mial za duza predkosca a auta na rondzie 2.....i miedzy nie wjechal....

Opublikowano

Zapraszamy na spotkanie niedzielne do Galeri Kazimierz :) porozmawiamy

Opublikowano
  • Autor

bedziecie sie smiac z mojego pazdziocha :D:kox:

Opublikowano

My się wogóle nie smiejemy :gwizdanie:

Opublikowano

w krakowie są wariaty :decayed:

Opublikowano

w krakowie są wariaty :decayed:

wariaty to sa na tym forum :polew:

Opublikowano

bedziecie sie smiac z mojego pazdziocha :D:kox:

przyjedz porozmawiamy ,pogadamy ,nie ma co się bać :)

http://www.a4-klub.pl/smf/malopolskie-b83.0/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.