Jakość dźwieku w concert II ?

tomekxp2

Witam wszystkich, mam nie oryginalne radio CLARION CZ703E - ponoć górna półka, ale denerwuje mnie to, że nie mam na środkowym wyświetlaczu komunikatów - tak jak przy oryginalnym radiu. Pytanie dotyczy jakości dźwięku oryginalnego radia 1 din z tych ostatnich np concert II ? Czy dźwięk jest wystarczająco dobry chodzi mi o dobry bass ? Nie potrzebuje wodotrysków typu usb, bluetooth, ale chodzi tu o dobre granie radia i CD. Proszę o odpowiedz osób, które mają albo mieli styczność takim radiem i coś mogą o tym powiedzieć. Jeszcze jedno, nie ma żadnej możliwości aby wyświetlały się informacje z radia nie oryginalnego na między zegarami? Dzięki.

miałem u siebie chorusa II i wymieniłem na concert II. Co prawda nie jestem melomanem, ale wydaje mi się że chorus był odrobinę lepszy. Znajomi polecali mi inne nieoryginalne radia, ale taki radio wizualnie nie pasuje do wnętrza. Skończyło się więc na concercie II.

Jeśli chodzi o komunikaty na fis to niestety ale nie. Co do jakości dźwięku to ori radia grają całkiem przyzwoicie ale to też zależy co kto lubi.

Mi znów lepiej gra BOSE na concercie II niż na chorusie. I oczywiście nie porównuje tu odtwarzania tylko płyt CD (bo ciężko CD porównać z kasetą) ale chodzi też o radio :) natomiast jeśli chodzi o FIS to oczywiście są nieoryginalne radia które to obsługują np. ALPINE - na stronie producenta jest gdzieś rozpiska które modele, ale ogólnie nawet wizualnie jak dla mnie lepiej wygląda ORI niż zamiennik :)

Ok, dziękuję za odpowiedz. Byłem w serwisie audi, dowiedziałem się, że trzeba później takie radio programować co kosztuje 200 zł. Trochę mnie to zniechęciło ale jeszcze się zastanowię. A może jest ktoś ze szczecina, kto ma sprzęt i może to zrobić taniej?

mialem radio alpine, chorusa przed nim, zmienilem na concerta II i zmieniarke mp3 dmc i gra lepiej :naughty: