Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pomoc w doborze koloru felg 18"


Arbam

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy może pomożecie w wyborze koloru felg, kupiłem flat5 do malowania i zastanawiam się nad kolorem. Myślałem o graficie dość jasnym albo zbliżony do orginału srebrny, ja chciałbym ciemne,ale ponoć im ciemniejsza fela tym mniejsza sie wydaje... Może ktoś ma jakieś foty auta w tym kolorze na ciekawych felgach.

zdj_cie_1.jpg

zdj_cie_2.jpg

DSC04348.jpg

:P

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o bieli, są nawet fotki takiego koloru na białych butach z irl.

Sent from kiełbasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie co wy z tym białym? biały był modny kilka lat temu i w tej chwili każdy kto nie ma pomysłu na kolor koła maluje je na biało, to już nuda:thumbdown:

pomaluj na srebrny z dodatkiem grubego ziarna, ewentualnie na grafit ale nie za ciemny - klasycznie ale bez udziwnień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie co wy z tym białym? biały był modny kilka lat temu i w tej chwili każdy kto nie ma pomysłu na kolor koła maluje je na biało, to już nuda:thumbdown:

pomaluj na srebrny z dodatkiem grubego ziarna, ewentualnie na grafit ale nie za ciemny - klasycznie ale bez udziwnień

poprostu ciemna buda z bialymi felgami wyglada ladnie, i nie wazne czy bylo to modne 5 czy 10 lat temu, nadal wyglada ladnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie białe fele na ciemnej budzie ładne są, ale nie wiem jak z użytkowaniem, ten ciemnawy grafit też do mnie przemawia. Perełka ładna :) lakier proszkowy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, nie proszek . Jak już wcześniej pisałem efekt na żywo umywa się do zdjęć. A co do użytkowania to powiem tak: żona jeździ na co dzień czarnuchem, a ja raz w tygodniu czyszczę felgi czas ok 30 minut i fela prezentuje się jak by była co dopiero wymalowana, nie ma żadnych śladów po pyle z klocków tylko serce boli jak uderzy o krawędź krawężnika czy innego ustrojstwa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dl mnie tak jak pisał kolega białe felgi to byly modne ale moze z 5-10 lat temu, moim zdaniem to kiszka, te perlowe są spoko ciekawe jak by sie prezentowaly na aucie, bo ja jednak bym oponowal za srebrnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem dziś ściągać lakier i szlifować, niestety miałem tylko godzine czasu więc zbytniio nie nawojowałem:kwasny: Ale do podkładu lakier zdjęty z 2 sztuk, i część rantu zeszlifowana do gołego alu :naughty: będę miał dzień wolny zamykam się w garażu i szlifen cały dzień.

Co do koloru to raczej grafit albo szary "mysi" coś ciemniejszego niż ori, a może szlifowanie spodoba mi sie tak bardzo, że alu w połysk wyprowadze i tak zostawie ;P

zdj_cie_1_1.jpg

zdj_cie_2_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie wygladac bardzo dobrze, ale zdajesz sobie sprawe ze aluminium sie utlenia i bedziesz musial dbac o te fele bardzo mocno, bardzo czesto pasta i polerka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem dziś ściągać lakier i szlifować, niestety miałem tylko godzine czasu więc zbytniio nie nawojowałem:kwasny: Ale do podkładu lakier zdjęty z 2 sztuk, i część rantu zeszlifowana do gołego alu :naughty: będę miał dzień wolny zamykam się w garażu i szlifen cały dzień.

Co do koloru to raczej grafit albo szary "mysi" coś ciemniejszego niż ori, a może szlifowanie spodoba mi sie tak bardzo, że alu w połysk wyprowadze i tak zostawie ;P

http://s16.postimg.org/yysy3msc1/zdj_cie_1_1.jpg

http://s16.postimg.org/94j5dusc1/zdj_cie_2_1.jpg

Kumpel ma flaty w polerce na ciemnym golfie IV i robi to robote :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...