Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Komputer pokładowy gaśnie


akerman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem, około 2 tygodni temu sprowadziłem sobie Audi A4B8 Sedan 2010 rok, a około tygodnia temu zaczął mnie nękać pewien problem. Otóż na początku, gdy jechałem autem do Polski z Niemiec wszystko było w jak najlepszym porządku, ale jak mówiłem wcześniej, około tygodnia wstecz po pewnym czasie jazdy (około godziny, czasem krócej) gaśnie całkowicie główny komputer pokładowy (ten między zegarami). Dziwną sprawą jest to, że zazwyczaj po nocy, gdy rano wsiadałem do auta, działa z powrotem. Obawiam się, że dzisiaj zdechł całkowicie. Czy może ktoś miał taki przypadek, lub wie, czym może to być spowodowane? Za wszystkie rady z góry dziękuję. Dodaję, że nie ma to żadnego wpływu na jazdę samochodem, tylko tyle że spalania nie widzę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem powinna pomóc wymiana wyświetlacza LCD koszt ok~ 150 zł wyświetlacz no i robota na alledrogo ogłaszają sie ze juz za 150 odrazu z wymianą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przekonany, że wymiana wyświetlacza nie pomoże, zwłaszcza że dzisiaj mi się włączył i działał przez dłuższy czas. Tak czy inaczej muszę umówić się na wizytę w serwisie, bo zaczynają mi gasnąć xenony. Jak na razie to dobrze się wkopałem w ten samochód

---------- Post dopisany 14-12-2013 at 17:32 ---------- Poprzedni post napisany 01-12-2013 at 18:41 ----------

Po wymianie dwóch żarników xenonów problem z komputerem zniknął, sprawa rozwiązana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...