Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Dzwoni mi coś w lewym kole


kerad22

Rekomendowane odpowiedzi

przyłączam się też do tego tematu bo interesuje mnie odpowiedz fachmanów u mnie dzwoni też na nierównościach tak jakby goła blacha uderzała o belkę lub coś takiego bardzo głośno to słychać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jadę po nierówności lub wjadę w jakiś dołeczek to mi dzwoni w kole .Jaka może być przyczyna?Przy jeździe na równym podłożu nic nie słychać

przyłączam się też do tego tematu bo interesuje mnie odpowiedz fachmanów u mnie dzwoni też na nierównościach tak jakby goła blacha uderzała o belkę lub coś takiego bardzo głośno to słychać

przejedz sie jeszcze raz po nierównościach i jak zacznie "dzwonic" to delikatnie naciśnij hamulec...jak przejdzie to wiesz co jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem po wymianie hamulcow w serwisie- czyli komplet oryginalny.

z kąd wiesz ze to ori ? servis nie znaczy ori
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem po wymianie hamulcow w serwisie- czyli komplet oryginalny.

z kąd wiesz ze to ori ? servis nie znaczy ori

... nie chce mi sie wdawac z Toba w dyskusje czy to ori klocki, czy nie. Jesli napisalem ze ori, to sa ori. W serwisie montuje sie serwisowe czesci, chyba ze wyrazisz chec aby byly inne i takowe dostarczysz. U mnie wszystko jest wymieniane na czesciach fabrycznych i tyle na temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wam powiem tak, psr. dokładnie czy spręzyna nie jest pęknięta zamin wymienicie połowę samochodu :gwizdanie: Przeważnie pęka na pierwszym zwju i trzeba sie przyjżeć i będzie widać, miałem tak w oplu, pękła, na prostym nic a na nieruwnościach dzwonki, mechanicy oglądali i jeden ze to hamulce druhi ze coś tam jeszcze aż sam doszedłem i spr dokładnie sprężyny :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...