Skocz do zawartości
IGNOROWANY

żarówki do b5 - porównanie


matek93

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, prosze o odpowiedź dotyczącą żarówek, ja osobiście miałem u siebie jakieś chińskie h1 na mijania, wczoraj zmieniłem na Osram cool blue intense i w porównaniu do chińczyków dają dużo więcej światła, biała poświata, ciekaw jestem jak będą się spisywały na mokrej nawierzchni po zmroku.

Proszę o komentarze i porównania odnośnie żarówek w waszych b5 :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, prosze o odpowiedź dotyczącą żarówek, ja osobiście miałem u siebie jakieś chińskie h1 na mijania, wczoraj zmieniłem na Osram cool blue intense i w porównaniu do chińczyków dają dużo więcej światła, biała poświata, ciekaw jestem jak będą się spisywały na mokrej nawierzchni po zmroku.

Proszę o komentarze i porównania odnośnie żarówek w waszych b5 :)

Pozdrawiam.

Myślę że na dniach sie dowiesz. To tak subiektywne odczucia że jak sam zobaczysz to będziesz wiedział. Dla jednego jest ok a dla innego słabo.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze żarówki jakie miałem to osram night breaker plus. Niestety ich cena i żywotność pozostawiają dużo do życzenia w sumie sezon i do wymiany. W końcu zainwestowałem w HID-y i teraz widzę gdzie jadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osram cool blue intense dobry wybor, ale jeszcze fajniej swieca cool blue hyper ( niestety bez homologacji). Mialem i philipsy i osramy i tungsramy a nawet bosche i narwy. Najlepsze moim zdaniem rowniez night breaker plus. Mocne, swiatlo ktore swieci daleko. Tungsramy, tanie i wytrzymale ale nic po za tym. Osram cool blue hyper jak i intense w deszczu kiepsko mowie od razu.

Wysłane z mojego LG-E610

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam osram nightbreaker plus.. ostatnio zauwazylem ze swiatla swieca bardzo slabo.. sprawdzalem napiecie.. ponad 14V.. mam nowe odblysniki i soczewki z B8... zastanawiam sie czy to mozliwe zeby 1 roczne zarowki nagle tak stracily na jasnosci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, żarówka się wypala i świeci coraz słabiej pewnie niedługo się przepalą skoro już rok Ci wytrzymały, moje padły po pół roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osram cool blue intense sa słabe jeśli chodzi o warunki deszczowe - potwierdzam, lecz co mnie zadziwilo to niebieska barwa, mimo wyraźnego białego światła padającego z soczewki, długość słupa światła wydłużyła sie o ok 2 m na światłąch mijania w porównaniu do tungsramów :):wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...