Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wentylator od klimy kręci się przy +3 stopniach ??? dziwny problem


snake160

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

dziś pokazywało mi +3 stopnie a wentylator od klimy się załączał po wyłączeniu ECO. Jak włączę ECO to wentylator się nie kręci, Czy jest dobrze ? bo klima poniżej +5 powinna przestać działać i wentylator chyba też nie powinien się kręcić ? wyłącza się jak załącze ECO, co o tym sądzicie czy tak ma być czy jakiś czujnik do wymiany ?? Dodam że klima jest sprawna w lato robiłem przegląd i wymieniałem wentylator na nowy bo się nie włączał. Nurtuje mnie to że wentylator cały czas chodzi i klima też się chyba załącza bo obciąża silnik lekko na wolnych obrotach jak wyłączę ECO przy +3 stopniach

---------- Post dopisany at 22:33 ---------- Poprzedni post napisany at 15:04 ----------

Wszystko się wyjaśniło a mianowicie, wentylator wraz kompresorem klimatyzacji w B5 FL czyli od 1999 do 2001r. wyłączaja się jak temperatura na zewnątrz jest poniżej 0 stopnia celcjusza, natomiast W B5 przed FL od 1995 do 1999r. wentylator wraz z kompresorem klimatyzacji wyłącza się jak temperatura na zewnątrz jest poniżej +5 stopnia celcjusza. Dla wszystkich którzy nie znają odpowiedzi na to pytanie kiedy powinna się wyłączyć klimatyzacja w tych modelach. Pozdrawiam:whistling::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w moim roczniku, albo inaczej, w moim modelu klima wyłącza się poniżej 2 st.C :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może nie jest to aż tak dokładny odczyt wiem że jak jest 0 to się wyłącza nie sprawdzałem przy 1 czy 2 topnia wiem że jak było 3 to jeszcze chodziła... no ale ważne że się wyłącza sprawa rozwiązana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...