Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kawałek plastiku w oleju.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przy wymianie jednego z węży wychodzącego z pompy wody "mechanik" połamał (ukruszył mi) plastik w który wchodzi bagnet, taką żółtą plastikową końcówkę. :facepalm: Może panikuje ale nie widziałem momentu jak on to ułamał i tak się zastanawiam czy jeżeli te kawałki plastiku wpadły w miejsce gdzie jest bagnet, to czy mogą mi narobić bajzlu w silniku? :facepalm:

Zakładając, że wpadł kawałek plastiku, to jakie mogą być skutki? Gdzie w pierwszej kolejności trafi ten kawałek i czy może mi coś zatkać?

Najchętniej wymieniłbym olej ale robiłem to miesiąc temu :facepalm:

Opublikowano

jak zj***ł i to widział to jak sie coś zepsuje niech robi, albo niech wymienai olej za free

Opublikowano
  • Autor

zj***ł i się nie przyznał ale sam zobaczyłem, wkurwiłem się nie samym uszkodzeniem ale tym, że te kawałki plastiku mogły mi wpaść do silnika :facepalm: szef warsztatu powiedział mi, że zamówi mi tą prowadnicę hehe bez łaski sam sobie kupiłem.

Martwię się trochę...

Opublikowano

Mi tez tam wpadl kawalek plastiku ze stalki jakiś czas temu i się nie przejmuje to nie kawalek metalu żeby narobil cos zlego w silniku, przynajmniej takie moje zdanie

Opublikowano
  • Autor
Mi tez tam wpadl kawalek plastiku ze stalki jakiś czas temu i się nie przejmuje to nie kawalek metalu żeby narobil cos zlego w silniku, przynajmniej takie moje zdanie

Obyś miał rację :wink:

Opublikowano

pewnie dlatego to jest z plastiku, żeby w razie w nic się nie stało. gENERALNIE to ten plastik jakoś sie nie łamie na małe kawałki, takze małe prawdopodobieństwo żeby malutki kawałek tam wpadł.

---------- Post dopisany at 15:10 ---------- Poprzedni post napisany at 15:09 ----------

AFN przerobi wszytsko :)

Opublikowano

Też mi to gówno wpadło do silnika, nie dało rady wyciągnąć. Na początku panika ale przed pompą olejową jest smok który ma wyłapywać ewentualne syfy. Jeżdżę tak rok i zero problemów.

Ciekawe czy takie kawałki plastiku mogą się stopić przy temperaturze oleju 110 stopni ??

Opublikowano
  • Autor
Też mi to gówno wpadło do silnika, nie dało rady wyciągnąć. Na początku panika ale przed pompą olejową jest smok który ma wyłapywać ewentualne syfy. Jeżdżę tak rok i zero problemów.

Ciekawe czy takie kawałki plastiku mogą się stopić przy temperaturze oleju 110 stopni ??

Dobre pytanie, swoją drogą ten smok chyba może się zapchać :facepalm:

Trochę mnie uspokoiliście, mam nadzieję, że będzie git :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.