Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moja pierwsza Audiczka :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A wiec stalem sie nowym posiadaczem Audi a4 1.9 TDI.

Opis:

- silnik 1,9 tdi 116 KM

- 2005r

- 117tys przebiegu

- kupiona od pierwszego wlasciciela

- felgi alu ori 16''

- ABS

- ESP

- elektryczne szyby - przód

- otwieranie i domykanie szyb z pilota

- tempomat

- czujniki parkowania

- skórzany drążek

- skórzana kierownica

- podłokietnik przód i tył

- aluminiowe listwy wewnątrz

- radio CD

Planowane mody:

- Alu od RS4 18"

- Przyciemnic szybki

- Wzucic radyjko RNS

- Troszke ja polozyc na ziemi

(na pewno sie na tym nie zakonczy, ale wszystko powoli a do przodu :) )

Zachecam na komentowanie, oraz za mile propozycje co do modow :)

Dodaje nowy temat i wiekszy opis, poniewaz ostatni temat zostal wywalony do kosza.

Pozdrawiam.

image.jpg

auto_nieuwe_foto_s_014.jpg

auto_nieuwe_foto_s_016.jpg

auto_nieuwe_foto_s_021.jpg

image1.jpg

image4.jpg

image5.jpg

Opublikowano

Niski przebieg, jeśli oryginalny to tylko pogratulować. W środku duże pole do popisu co do modzenia :decayed: Podobnie u mnie wyglądało. I te stołki :facepalm: Jak sobie je przypomnę to aż mnie w krzyżu boli :grin:.

Bezawaryjności :hi:

Opublikowano
  • Autor
Niski przebieg, jeśli oryginalny to tylko pogratulować. W środku duże pole do popisu co do modzenia :decayed: Podobnie u mnie wyglądało. I te stołki :facepalm: Jak sobie je przypomnę to aż mnie w krzyżu boli :grin:.

Bezawaryjności :hi:

Oryginalny przebieg.

No srodek nie robi szalu, ale powoli sie pozmienia troche :)

Opublikowano
  • Autor
RNSE - priorytetem :) ile dałeś tak z ciekawości zapytam :P

8tys euro :)

Opublikowano
  • Autor
35 tyś się zamkniesz z akcyzą ?

---------- Post dopisany at 11:36 ---------- Poprzedni post napisany at 11:35 ----------

zapomniałeś dodać, że masz alu listwy zewnętrzne :)

---------- Post dopisany at 11:37 ---------- Poprzedni post napisany at 11:36 ----------

patrz mam taką samą :)

http://s27.postimg.org/jm8bcd7of/1239375_428285643954618_1223108794_n.jpg

---------- Post dopisany at 11:38 ---------- Poprzedni post napisany at 11:37 ----------

masz kolor fis ?

Tzn ja za granica mieszkam wiec bez zadnej akcyzy ;)

No no ladna ta twoja niunia ;)

Fis niestety nie mam kolorowego

Opublikowano

Bardzo fajne auto, pozazdroscic przebiegu :) A baze do modow masz bardzo duza wiec w wolnej chwili mozesz sie zabierac. Tak jak koledzy pisali zacznij od rnsa kiera ze sterowaniem najlepiej trojramienna i za jednym zamachem gala a dalej to juz samo pojdzie :)

Opublikowano

Dobra baza do modów. Ale uwierz, że wszystko da się zrobić. :whistling::wink: Bezawaryjności!

Opublikowano

Jest golasek :wink: a może być :kox: prześledz wątki b7 ,jest parę fajnych sztuk ,żeby się wzorować :decayed: nie będę pisał ników bo w piórka obrosną :wink::decayed:

Opublikowano

Ładna z zewnątrz,chrom robi robotę zawsze podobały mi się chromowe listwy z zewnątrz a w środku bym zaczął od wymiany foteli na sportowe :hi:

Opublikowano

Ladna;) a jeszcze ladniejsza baza do modow;).

Lista dluga^^.

Ale napewno jakas sciema szyb, ledy do srodka, xenony, RNS-E oczywiscie podstawa. Jakies springi obnizajace przynajmniej. Fela oczywista sprawa. No a potem mozna szalec dalej:). Apetyt rosnie w miare jedzenia. Wiem to po sobie. Jak kupilem to nie mialem planow co do wiekszych modyfikacji ale co chwile cos kusi^^.

Opublikowano

Zmień Pan fotele, będzie Pan zadowolony :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.