Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak mocy na zimnym


kusy04

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mam nietypowy jak dla mnie problem. Otóż tak z rana kiedy wyjeżdżam do pracy naciskam pedał gazu prawie do końca a samochod poprosty nie chce jechać, po przejechaniu pól kilometra jest lekkie szarpniecie i za chwile wraca pełna moc. Wymienione miałem świece, cewki zapłonowe, sonde lambde . Dodam że mam bład 17536 Długoterminowa adaptacja składu mieszanki 1- mieszanka uboga - sporadycznie oraz 17700 Czujnik temperatury silnika ECT - otwarty obwód tez sporadycznie. Dzis nawet jak wracalem z pracy przy rozgrzanym silniku tez pojawil sie ten problem. Z góry dziękuje za pomoc

Ps. Chwilowo nie mam możliwosci zrobic logo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam od siebie ze nieraz slychac pompe przy przekrecaniu stacyjki.

Zrobilem logi z grupy 2 i 3 nie wiem czemu 20 nie widac link VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrob jeszcze 033+115, to potwierdzi czy przepływka jest do wymianay.

Wysłane z mojego S750L przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to teraz techniczne pytanie lepiej kupic droższy boscha czy wystarczy mi na jakis czas przepływomierz np torpana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie chcesz kupywać kilka razy to tylko bosch dedykowany po numerach bodajże 06A906461L ale sprawdz dokładnie jaki jest u Ciebie koszt ok 400 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzięki pewnie po swiętach wymienie ta przeplywke bo teraz jest za duzo wydatków :)

---------- Post dopisany 11-04-2014 at 18:17 ---------- Poprzedni post napisany 05-12-2013 at 15:29 ----------

Wymienilem wlasnie przepływke i chcialbym sie dowiedziec czy wszystko jest ok oto logi: VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest lepiej,możesz jeszcze sprawdzić sobie szczelnosc dolotu pod cisnieniem i zawór DV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...