Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wydech z kwasówki do A4 B6 1.9TDI?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

posiadam silnik 1.9 TDI kupiłem już dokładkę na 2 wydech teraz zostało tylko zmiana wydechu.. Co o tym myślicie żeby ktoś mi udziergał wydech cały z kwasówki?? i pytanie czy od środkowego wydechu do końca dać przelot czy od kolektora?? Robił ktoś może już z kwasówki coś takiego

Opublikowano

mialem w 1.8t przelot od poczatku i trzeba bylo wstawic srodkowy bo leb urywalo

Opublikowano

ja zamiast srodkowego mam przeloowy ale z dodatkowym wyciszeniem, koncowy ori, brak kata... i dalej dla mnie jest troche przy glosno w trasie powyzej 130km/h

Opublikowano
  • Autor

a jak by dał środkowy a końcowe przelot?

---------- Post dopisany at 16:15 ---------- Poprzedni post napisany at 15:57 ----------

robił ktoś tak może w 1.9?

Opublikowano

szkoda zachodu jak chcesz kwasa to kup jakis dedykowany uklad , jak chcesz juz cos zmienic to ewentualnie koncowe puchy i bedzie git

Opublikowano

w moim przypadku jak robiłem wydech z kwasu na początku były wycięte katy, komorowy tłumik środkowy i końcowy przelotowy eisenmanna. Ta konfiguracja nie była najlepsza, było głośno i dzwięk był bardzo metaliczny. Ale po wrzuceniu w miejsce katów strumienice oraz zamiast końcowego eisenmanna komorowy wydech się wyciszył i jest oki. z tym że ja mam benzynę a ty tdi, nie wiem jak by to u cb brzmiało...

Opublikowano

Zgłoś sie do kolegi z forum juby_p,dobry jest w te klocki.

Opublikowano

ja mam przelot na kwasie i ostatnie 2 tłumiki z 3.0tdi,z niższych biegów ciekawie brzmi

Opublikowano
  • Autor

dzięki chłopaki :)

Opublikowano

w 1.9 jesli zrobisz przelot bedziesz miał okropny dzwiek cofki z turbiny... poszukaj sobie po YT na krótką chwile jest to fajne ale czy na dłuższa(?) zostaw katalizator to uchorni cie to przerd tym "gołębiami" co do głośności to co kto lubi ja u siebie w 2.5 v6 mam od poczatku do konca sama rure i w srodku jest cisza a na zewnatrz jest pięknie... diesel to nie benzyna i tutaj glosno nie bedzie... ale w 1.9 robienie calego przelotu osobiscie bym odpuscil koleszka sobie taki zafundowal w borze 130 konnej wlasnie 1.9 i poprostu padaka pojezdzil miesiac i mial dosc

Opublikowano
  • Autor

dzięki za info to lukne na wydech od 1.8t dam to może dźwięku takiego nie bd ale bd ładnie wyglądać :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.