Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie działające oświetlenie kabiny.


thepunisher28

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z oświetleniem kabiny, cała ta lampa na podsufitce działa bez zarzutu każdy przycisk działa jak się go manualnie włączy tzn. można uruchomić światło lewe, prawe osobno lub wszystkie razem włącznie z środkowym. Niestety nie działa ani jedno jak otworzę drzwi, czy to przednie czy tylne nie ma znaczenia, podświetlanie kabiny nie działa. Działa tylko wtedy gdy wyciągnę ze stacyjki kluczyk to wtedy się zaświeci na parę sek. no i oczywiście gaśnie zaraz po zamknięciu auta centralnym. sprawdzałem bezpieczniki są dobre, więc co to może być??? Proszę Was o pomoc. Nadmieniam, iż po otwarciu klapy bagażnika, bagażnik się podświetla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem w bagażniku. Powodem był "zimny" lut w samej lampie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzałeś czujniki od zamkniętych drzwi tam może być problem lub przełamany kabel

---------- Post dopisany at 13:18 ---------- Poprzedni post napisany at 13:05 ----------

Jeżeli tam jest ok to dobierz się do pompki centralnego zamka w niej jest wbudowany moduł komfortu i ona tez steruje światłem kabiny wd40 przeczyść styki lutownicą popraw luty ,,zimne luty,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzałeś czujniki od zamkniętych drzwi tam może być problem lub przełamany kabel

---------- Post dopisany at 13:18 ---------- Poprzedni post napisany at 13:05 ----------

Jeżeli tam jest ok to dobierz się do pompki centralnego zamka w niej jest wbudowany moduł komfortu i ona tez steruje światłem kabiny wd40 przeczyść styki lutownicą popraw luty ,,zimne luty,,

Jakie zujniki? gdzie mam to sprawdzić wytłumacz bo jestem zielony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czujniki w drzwiach które sygnalizują otwarcie drzwi . W przednich drzwiach masz mikrostyki który jest przy zamku. w tylnych drzwiach masz czujniki na belce, od strony oparcia, wciskane. czujnik w bagażniku masz w klapie, jest on po otwarciu z lewej strony, taka mała czarna kostka jakieś 3cm na 4cm. Pompkę masz w bagażniku z prawej strony pod organizerem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dokladnie taki sam problem i niewiem jak dojsc do tego co to moze byc a wczesniej dzialalo zniklo jak podlaczylem grzanie lusterka prawego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby nie zakladac kolejnego watku, podepne.

U mnie nie dziala (czasami) tylne oswietlenie przy otwartych drzwiach, przod swieci normalnie zawsze. Wiec czujniki w drzwiach odpadaja raczej. Wiec moze ktos sie orientuje gdzie tego szukac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby nie zakladac kolejnego watku, podepne.

U mnie nie dziala (czasami) tylne oswietlenie przy otwartych drzwiach, przod swieci normalnie zawsze. Wiec czujniki w drzwiach odpadaja raczej. Wiec moze ktos sie orientuje gdzie tego szukac?

zimne luty albo wtyczka słabo styka. Wyjmij lampkę z podsufitki i poruszaj wtyczką (być może piny zaśniedziały), u mnie to właśnie ona powodowała, że lampka raz świeciła a raz nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...