Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kontrolka ABS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich. Zapala mi się kontrolka ABS-u przy większych prędkościach (120-140km), nie jest to uciążliwe bo miałem 3 takie sytuację od czerwca. Na VAG-u nic nie pokazuje (spr. gdy kontrolka się nie paliła) mechanik sprawdzał styki, kostki oraz sys. i wszystko jest ok. Może mieć to związek z czujnikami na klockach hamulcowych? Mam do wymiany tylne hamulce, ale nie są jeszcze w tragicznym stanie. Sytuacja zdarza się jak już pisałem rzadko. Macie może jakieś propozycje???

Opublikowano

Może kończy się sterownik pompy ABS'u

Opublikowano

W tylnych klockach nie ma czujników, a od ABS, zapala się inna kontrolka zaś od hamulców jak się kończą inna.

Albo jest tak że jest jakaś przerwa w czujniku, choć błąd jakiś powinien Ci się pojawić, nawet jeśli by to był sterownik,.

A nie masz wibracji na kierownicy ?? albo pulsuje pedał hamulca bo tam może coś być, no i ewentualnie sterownik który niestety bywa wadliwy po kilu latach eksploatacji.

Opublikowano
  • Autor

Wibracji nie ma, z hamulcem też jest ok. Może rzeczywiście ten sterownik, swoje lata już pewnie przejechał. A błąd wyskoczy nawet wtedy jak kontrolka się nie pali?

Opublikowano

zobacz VAG-iem w sterowniku ABS czy coś będzie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.