Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W mojej a4 nie można sie wpiąć komputerem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam a 4 1.8t (AEB) z 95 roku, jeżedżę nią od sierpnia wszystko jest narazie ok, ale jak byłem na wymianie termostatu, mechanik chciałmi zresetować komputer bo wyświetlał mi się przegląd. Po podłączeniu komutera nie było łączności z komputerem w samochodzie mechanik po godzinie odpuścił sobie i powiedziła że nie wie o co chodzi (podobno zasilanie jest w kstce ale nic po za tym). Może ktoś się spotkał z takim objawem Pozdrawiam.

Opublikowano
Po podłączeniu komputera

A co on podłączał ? Różne są urządzenia/programy...

Opublikowano
  • Autor
Po podłączeniu komputera

A co on podłączał ? Różne są urządzenia/programy...

Z tego co wiem podłączał kompa żeby wykasować informację o przeglądzie i mówił że robił to w inych a4 i nie było problemu, po nowym roku muszę się wybrać gdzieś do dobrego elektromechanika niech on to sprawdzi.

Opublikowano
Z tego co wiem podłączał kompa

Ale co ? Laptopa z programem Vag-Com ??

Czy może urządzenie typu VAG, VAS ?

A może jeszcze coś innego, "komputer" to nazwa potoczna raczej w tym przypadku.

Problem z komunikacją może być w przypadku laptopa.

Jesteś z Lublina, podjedź do ctv (jak wróci z sylwestra :564: ).

To kolega forumowy, znajdziesz łatwo kontakt do niego.

Opublikowano
  • Autor
Z tego co wiem podłączał kompa

Ale co ? Laptopa z programem Vag-Com ??

Czy może urządzenie typu VAG, VAS ?

A może jeszcze coś innego, "komputer" to nazwa potoczna raczej w tym przypadku.

Problem z komunikacją może być w przypadku laptopa.

Jesteś z Lublina, podjedź do ctv (jak wróci z sylwestra :564: ).

To kolega forumowy, znajdziesz łatwo kontakt do niego.

normalny pecet z podłączonym urządzeniem boscha, ok będe próbowałł sie z kontaktować z tym czlowiekiem pozdrawiam

Opublikowano

Czyli KTS-a podłączał.

Kiepski z niego elektryk, chociaż pewnie dobry mechanik.

Sprawdza się zasilanie ale trzeba też sprawdzić napięcie na liniach transmisji. Ma być niewiele niższe niż napięcie zasilania.

Jeśli się nie łączy urządzenie to następnie sprawdzamy bezpieczniki. Jeśli są ok i napięcie na wszystkich liniach jest ok to powinien się połączyć.

Warto jeszcze spróbować się pobawić z odłączeniem pozostałych sterowników, jeśli któryś robi zwarcie na linii K, to będą problemy z połączeniem się z innymi sterownikami.

Ostatecznie zawsze można się podpiąć bezpośrednio pod licznik i wtedy wykasować inspekcje.

Opublikowano

z tego co mi wiadomo to te starsze modele a4 mialy podlaczenie po linii K czyli mialy na trzy kable a nowsze mialy na K+L na 4 kable i moze w tym problem

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.